Gambling

Tak jsem se tu nechal na foru zlakat reklamnim bannerem na gambling na strankach primedice.com .)

Tak se tim bavim na nocni, a zatim mam ROIC 9.6389%
Asi se vyseru na tezbu a budu gamblovat :smiley:

po tom, co jsem za 3 dny projel 20 BTC na satoshi dice o hazardu nechci slyset.)

satoshidice.com je svinstvo :smiley:
minimalni sazka 0,01 BTC je krutoprisna, pokud nemas bank v radu desetitisicu … s tim se neda nic delat, jen spolehat na stesti :smiley:

ROIC 18,45% :smiley:
5a77b45846d36

Nejvic me bavi ty blazinci co si mysli ze stestenu oblafnou nejakym skriptem a pisou hromady “sazkovych” skriptu ktere pak za ne masove sazi na satoshidice a primedice :)))

Veľmi nie som na stávky, nejako ma to nezaujíma, ale skús popísať “wo co gou?”

ma na mysli tento odkaz… :slight_smile: http://primedice.com/index.php?aff=2E469A671Be1

no načo som tu lozil do tohto topicu :smiley:
bavil som sa s tým pol hodiny … potom vložil 0.1 BTC … pri zadaní hodnoty stávky som zle posunul desatinu čiarku no a už mám nulu :smiley:

Mno, vzhledem k tomu, ze mam za sebou uspesnou sazkarskou karieru (za sebou, protoze bwin prestal vypisovat ten typ sazek, co se mi tuze libil :smiley: ), zalozenou ciste na matematice a statistice, tak si dovolim nesouhlasit :smiley:

Mimochodem, myslim, ze zrovna ty bys mi mohl helpnout s jednim pro mne zatim oriskem :smiley:

EDIT: a jak jsem uz psal, satoshidice pro mne s minimalni sazkou 0,01BTC neni nic jineho, nez cerna dira na BTC pro lidi, kteri nemaji bank v radu deset tisic BTC.

:smiley: :smiley: :smiley: you made my day :smiley: :smiley: :smiley:

Jednoduse:

  1. na te strance si muzes vyzadat 0,0001 BTC free na vyzkouseni. (Menu vlevo, uplne spodni ikonka)
  2. zhruba uprostred v horni casti obrazovky mas pole Bet amount … do toho napises kolik chces vsadit
  3. pod tim je typ sazky, ja sazim “Roll under 49,50 to win”, tomu odpovida “payout 2,0x” a “win chance 49,5%”
  4. kliknutim na “Roll dice” spustis sazku
  5. kdyz jsi vyhral, tvuj zustatek (Balance, vpravo nahore) zezelena, kdyz jsi prohral zcervena
  6. dole si muzes nakliknout tab “My bets” a vidis jen svoje sazky
  7. pro zkusenejsi gamblery tam pak je castecna (velmi primitivni) moznost automatizace, ale silne nedoporucuju pouzivat, pokud opravdu nevis, co delas, jinak velmi rychle skoncis na nule :smiley: :smiley: :smiley:

BTW nejsem affil primedice, z toho linku nemam nic …

Toto som potreboval, díkes.
Určite sa tu dá uplatniť pár fínt z rulety :sunglasses:

To si pis ze jo .)
5a77b46377a11

No keď si tam pošleš 1 BTC, tak sa na tisícinách Satoshi coinoch môžeš cez nejaký Rulet systém vyblázniť do zblbnutia. :fu:

Amen sestro :japanese_ogre:

No postup je jednoduchej a divim se ze ho takto nechaji. Vsadte nejakou malou castku, treba 0.00000100 a odrolujte. pokud vyhrajete, tak nechte castu a jede se dal. Pokud prohrajete, vsadte dvojnasobek (tedy 0.00000200). Pokud vyhrajete, tak mate na konte +0.00000100 BTC. Pokud prohrajete opakujte postup (tj, vsadte dvojnasobek tedy 0.00000400) a tak porad dokola. Pri vyhre se zase vradte na zakladnich 0.00000100 BTC. Pokud mate alespon trochu stesti, tak vzdy pri vyhre mate +0.00000100 BTC… Klasicka rouleta a postup, ktery je ve vsech kasinech zakazany…

Možná proto, že nefunguje :).

nebo lépe

Jak pise Carlos, takhle, jak to je jednoduse napsany, je to cesta do pekel.
A zakazany to neni, to je velmi rozsireny omyl … jen je omezena maximalni vyse sazky, takze i kdyz mas dostatecne vysoky bank, jsi v haji, nakonec prohrajes, protoze uz nevsadis.
Hodne se da poresit tzv. money managementem, ale v tomhle pripade, aby to bylo uspesne, do toho vstupuje jeste i dalsi faktor.

No, funguje. Je mala (i kdyz ne nulova) pravdepodobnost, ze pri sazce 50/50 se treba 10x netrefis… Kdyby to nefungovalo, tak tuto metodu v kasinech nezakazuji. Sam jsem zazil, kdy me z kasina doprovodila chodici stena :slight_smile:

Pokud je omezena sazka, tak takto nema smysl sazet, protoze je mozny, ze jednou se na ni dostanes a ses v haj…i

Preboha čo si robil, za polhodinku hrania je ROIC cca 210 %, skús hrať na primedice :slight_smile: a používaj hlavne rozum