Gambling

Pche! Jestli chcete opravdovy gambling, kupte si za 0.5 BTC USB Erupter s 330 MH/sec a jedte s nim solo mining. Drive ci pozdeji si vytezite blok za 25 BTC :). No, mozna uz tou dobou bude jen za 6.25 BTC :).

no spravil som si script ktorý mi počíta všetky spiny …
mám už cez 3000 spinov a max 11 krat za sebou padla mala/veľka :slight_smile:

no a teraz o už asi len upraviť, aby začal stávkovať dvojnásobok v prípade prehry, ak sa vyskytne najprv 5 krat po sebe mala/veľka … (dovtedy je pusteny script na prázdno)

čo vy na to ? :smiley:

ty gamblis nekde jinde :smiley:
nebo nehovorim reci tveho kmene :smiley:
fakt je, ze ruletu jsem nikdy neprohanel …

Mimochodem, v cem ten skript pises?

píšem to v obyčajnom javascripte :smiley:

a ruletu som samozrejme že hrával a tiež robím podobný väčší script na reálnu live ruletu v bwine čo bude robiť to iste

proste moja taktika je vždy taka počkať si na XY zlých spinov a potom staviť …

na rulete som takto pred X rokmi, keď som len začínal spoznávať ruletu vyhral z 0.5$ až 8$ … (to boli aj moje prve začiatku zárobku na internete)
a mal som jednoduchý systém … počkať si cca 45-60 spinov, aby medzi nimi nepadla nula … po tých voľných 45-60 spinoch som začal stávkovať na 0 (dával som stávku $0.01) … a len občas sa stalo že som musel dať až 37 násobok a pokračovať ďalej …
za 30 min som takýmto spôsobom vyhral 8$ z 0.5$

no a toto hádanie čísel sa da jednoducho predstaviť ako ruleta :smiley: ak počítam jedno číslo = 100/36 alebo 100/37

Jasny, chapu … no, javascript neni moje hobby.
Jen by me zajimalo, jak to pasujes na tu stranku? Jak z ni vykradas ty data? Kde ti to bezi? Jak udelas, ze ti to do ty stranky podstrci data? Nejak pres DOM?

Ja jsem se rozhodl, ze si napisu skriptik pro linuxovou masinu, takze ted v pythonu resim javascriptovou anti-ddos rutinu, co tam maji implementovanou … v podstate je to parser html a na zaklade toho pracuje …

mám to jednoducho cez rozšírenie GreaseMonkey vo Firefoxe … alebo si to viem spraviť ako extension do Chrome

Jasny, ze me to nenapadlo.
Ja premyslel, jestli to nemas v nejakym iframe a nejdes do nej pres DOM.

no a TY aký systém používaš ?? na hranie … alebo iný ľudia odtiaľ, aký ?

Ako príklad a zaroveň riešenie je tu.

a Satoshi Bot Roulette tu

Určite by bolo dobré vytvoriť nejaký spoľahlivý bot - robot, ktorý by to zautomatizoval.
Pri malých stávkach sa oj…š od klikania, preto robot by sa hodil ako soľ.

upraveny martingale s vlastim moneymanagementem v kombinaci s automatem na cca 100 - 500 automatickych rollu na tech strankach … ale silne nedoporucuju, protoze uz jsem vytrestal i sam sebe, protoze jsem se prehlidl :smiley: :smiley: :smiley:

a mezi jednotlivymi sekvencemi se vrtam v pythonu a snazim se rozchodit vlastni parser

tak … primedice je down … co ja budu delat? :smiley: :smiley: :smiley:

Kluci priznejte se, kdo z vas to schodil? :smiley:

To nás asi viac hralo, tak idú asi vylepšiť sw, tak ako je to u profi ruletách, tam tiež h…o vyhráš

Uz to zas jede :slight_smile:
Uz jsem zas o krucek dal, mam napsany algo na vypocet te odpovedi na anti-ddos check. Jeste mi to visi na session cookie. Musim nejak poresit jak v pythonu skladovat cookie.

znížili tam už free btc na desatinu z predošlej hodnoty

Jo, dival jsem se ze tam nekdo brecel v chatu … asi byl velkej zajem :smiley:

ramirez:"Jeste mi to visi na session cookie. Musim nejak poresit jak v pythonu skladovat cookie."
Jestli můžu takovou laickou otázku:na outlook skladuji cookie(zaheslovanou) kde mě napadne(gmail drive,v poště, na disku…)
A v tom pythonu je to asik trochu jinak že?

Outlook? :smiley:
5a77b47ef021d

takže jsem stále out

out out Outlook :smiley:

Tak abys nebyl tak moc outlook: ta stranka si pri nacteni uklada na disk cookie, pak udela ten antiddos vypocet a odesila data. To odesilani dat je bezny GET a soucasti header je i ta cookie … to je vsechno. Ja potrebuju z promenne tridy httpLib2 tu cookie vytahnout a pouzit ji …

uz jsi in? :smiley: