Bitcoinovy bankomat

Chlapy, mel bych misto, 100m od Svobodaku na Koblizne, co rikate na komunitni projekt bitcoin bankomat i treba v Brne, nejakou hotovost bych mozna taky nasel, ma nekdo vic vedomosti, co a jak?

Reakce na:
Bitcoinový průkopník. V Bratislavě bude jeden z prvních bankomatů.
http://e-svet.e15.cz/it-byznys/bitc...nkomatu-1027876

zdar, zni to zajimave! jak si to predstavujes, jako ze by na koblizne koukal z nejakeho okna bankomat? objednal se od te stejne skupiny, jako na slovensku? co bezpecnost, banky… rekni o tom neco blizsiho :slight_smile:

taky me to zajima :slight_smile:
mas nejakou studii ci analyzu investice a jeji navratnosti?
mas predstavu o forme financovani a podilnictvi?

Mam na Koblizne pronajate 1.patro,
majitel je hospodskej od charlies, da se s nim mluvit, nejakej kabel mam natazenej az do prujezdu…dalo by se to dat skoro na ulicni caru, puvodne sem premejslel o automatu na kafe, ale tohle je mi trochu bliz

kdyz pomineme to, ze tam najedou cigani s aviou; jak je to u nas vubec z pravniho hlediska - muzes si nekam prdnout vlastni “bankomat”? nemyslim si…

na kobližnej mám známeho čo provozuje zmenáreň, možo by sa to dalo inštalovať priamo tam. (ako si to predstavuješ s návratnosťou investície do bankomatu? )

https://maps.google.cz/maps?q=koblizna+street+view+brno&ll=49.195344,16.610786&spn=0.000004,0.003221&t=m&z=19&brcurrent=5,0,0&layer=c&cbll=49.195342,16.610607&panoid=uwM1_at-2N22X7d8W4QoVA&cbp=12,198.83,,0,0
(link upraven)
je to vchod za tou zahradkou (Koblizna 10)

neslo mi to sem hodit, takze sem fotku dal a adr

http://btc.studovna.net/

Jarda

Otazka je, zda je to pravne bankomat, nebo automat na kondomy
(BTC neni statni mena, ma spise pozici lokalni ceniny /treba znamky/)

Zdar, toho u Vichra, to je fajn starsi pan, ale Vichr zavira, spis bych cekal provoz odpoledne a do noci

Nemam, jen me to napadlo, ale videl bychto na pivo u Charlise v pubu, tam se vymysli asi vic

mno, to budes muset doresit, protoze i cenina ma zvlastni rezim … neni to rohlik .)

Castecne by se odtazeni dalo vyresit vahou, kameru tam dat muzu a navic naproti je nonstop okenko s girosem, s klukama se da mluvit, ale jak to zabezpecit pocitacove, na to uz nevim

Jinak 100k je cena automatu na kafe, moderni akceptator je vecicka docela mala (tedy da se dobre opancerovat)…
Ale tohle asi fakt neni projekt na reseni na foru, spis mne zajima nazor zkusenejsich a jestli by treba bitcasch.cz do toho nejak sel, prece jen maji kluci mnohem vice zkusenosti

Sam do toho nejdu, ale tady je dost dobrejch hlav…
(castecne do toho muzu jit investicne, ale rad bych aby sme byli treba tri…co vy na to?)

No a kdyz sme tak u toho, chci tisknout nejaky propagacni zalezitosti, tricka, hrnicky…od nekud je treba zacit, kkdo by mel zajem jit do neceho podobnyho, nebo uz se o propagaci nekdo stara, ad se jen pridam?

Nebranim se i jenom poskytnout ten prostor, nebo domluvu na nem zprostredkovat…me se ten napad slovaku libi


Navrhuju postup:
Rozmyslet, kdo by do toho mel zajem jit
pak se potkat a rict si co vime
pak vylet na slovensko…a kdo vi co jeste

Slo by, aby nekdo z adminu udelal anketu, jak moc lidi to zajima?
(na vypsani ankety tu asi jeste nemam pravo)

Diky predem za podporu uz tak dost sileneho napadu

Jarda

Investicne bych do toho moch dat 30-50k, a projekt ted nemam…ale mam chut ho udelat, nejlip ne sam