Úspora elektřiny - solární panely

Zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat, mám prostor blízko Prahy, kde díky solární elektrárně mám velké množství energie, které nespotřebuji a prodávám ho za směšné částky distributorům. Mohl bych tedy nabídnout prostor nejlépe pro nějakého většího minera s velkým odběrem energie za cenu energie, na kterou nemůže normální soukromá osoba dosáhnout. Měl by někdo zájem ?

Muzete prosim nastinit hrube ceny…? Pocitam ze se vam musi vyplatit vice nez vykup. Je to vubec realne?

Jj prosím o info pokud by jsme se domluvili měl bych zájem přibližná moje spotřeba 12kwh

Zatím se mi nestalo , že by mi ČEZ zaplatil za 1kWh odeslanou do sítě víc jak 50 halířů , ale sluníčko nesvítí každej den tak kdo ví jak to bude počítat.

Cili neplati to ze za cenu (priblizne) za kterou to dodava (VO) to musi i vykoupit?

Provozovatel fotovoltaické elektrárny má na výběr dvě možnosti v jakém režimu bude elektrárnu provozovat. První je Přímý výkup , kdy provozovatel všechno co vyrobí odešle do sítě a za to dostane zaplaceno podle toho kdy uvedl elektrárnu do provozu např. já ji uvedl do provozu na konci roku 2012 a podle ceníku z roku 2013 bych dostal od vykupujícího 6284Kč/MWh. Já si zvolil druhou možnost Zelený bonus kde mi zaplatí za to co vyrobím 5734Kč/MWh , ale z toho co vyrobím si můžu spotřebovat kolik chci a tím ušetřím za odběr ze sítě. To co nespotřebuju jde do sítě za necelých 50halířů za kWh. docela pěkně je to i s tabulkou popsáno zde

http://www.gsenergy.eu/cs/vykupni-ceny-zeleny-bonus.html

Nj jenže to vypadá ze Yulocz asi umřel takže tady z toho asi nebude nic. ((( a já budu stále platit 2,50 grrrrr.

2,50? To by mě celkem zajímalo odkud to cucáš, já momentálně platim skoro víc jak trojnásobek…

Záleží jakou máš sazbu od dodavatele elektřiny např já mám u CEZ sazbu Přímotop a platím taky průměrně 2,5Kč/kWh

Jj primotop 20 hodin levna 4 hodiny draha průměr 2,50 ale potřeboval bych nějakýho dobrovolnika co dá elektriku tak za korunu KWh ). Zn; najdu? )

smázáno
5a77ebcb7c43e