Tazit ci rozpredat rigy?

Stojim pred otazkou (mozno nie som sam) ci mam nadalej prevadzkovat rigy s 22ks r9 280x a 4ks 270x, elektrinu mam zadarmo, tazim dlhodobo uz len VTC, ale vsetci vieme co sa deje a tak uvazujem ci tie karty spolu s doskami a zdrojmi radsej nepredat na bazare, kym to ma este aku taku hodnotu.
Ako sa k tomu staviate vy?

Kolik za to chces? Jsou v zaruce? Jaky jsou znacky? Dej je na aukro na kup ted a zajem by byl :slight_smile: Znamy shani 270ku, druhy mozna veme 280ku. Ja uz je nemam cim zasobit, posledni kartu jsem prodal na vanoce, tu svoji, zbytek jeste na jare :slight_smile: I nejaky ten vertcoin mozna bych koupil, z nostalgie :sunglasses:
Ted je idealni cas na prodej, tezari uz neflooduji trh, koruna oslabuje a do pul roka je tu nova generace AMD karet, staci, ze nvidia prisla s novou generaci (predrazenou).

Nezkoušel jsi betarigs.com ? Nabídnout výkon? Cenu můžeš měnit kdykoliv. Trh se teď dost pročistil. (je tam dost často vyprodáno (X11,X13))

Kdybych měl více času, tak by se dalo přes GPU ještě těžit. Ale podmínkou je levná elektřina a je třeba stále sledovat, co je aktuálně výhodné atp.
Jinak kdybyste někdo měl zájem, budu prodávat asi 10ks MSI R9 270X (minimálně používané, některé jen pár dnů, jiné cca 2 měsíce), pak 10ks MSI+Sapphire R9 280X (používané asi 4 měsíce)
a větší množství Sapphire R9 290X (jeté cca 4 měsíce).
MSI záruka ještě 2 roky (a komplet orig.balení), Sapphire rok a něco.

Cena?
5a77f4634231f

Ak by to niekto chcel, idealne vsetko naraz, ked na kusky, tak aspon po nejakych rozumnych celkoch…
Cenu navrhnite vy, lepsie sa v tom orientujete.
Stalo ma to cele 10 000 eur bez DPH.

Pripadne to mozem vyuzit napriklad ako pise dukeneptun, ale na toto ja uz nemam cas a nervy, chcel by to niekto robit za mna a odmenu si nejak rozdelime?

Já se Ti o to klidně budu starat za nějaké procento… :slight_smile:
na betarigs mám účet a pronajímám tam svůj HW.
Pokud máš zájem napiš na yoss@email.cz, PM mi tady nefungují.
nabízím férové jednání a případně i osobní setkání, ať víš s kým se domlouváš… :slight_smile:

Chlapi, tak ak to niekto chcete dajte ponuky
jedna sa o toto zelezo:

22ks Gigabyte R9 280X

4ks Gigabyte R9 270X

6ks Fortron Aurum 1000W

4ks Fortron Raider 750W

6ks Gigabyte Z77X-D3H

4ks Gigabyte B75-D3V

6ks CPU G2120

4ks CPU G1610

10ks RAM 4GB/1600MHz

6ks SSD Adata SP310

6ks 4U serverova skrinka

4ks klasicka skrinka

Karty boli chladene nie povodnymi vetrakmi, ale na mieru urobenymi priemyselnymi (SUNON), takze povodne vetraky nemaju najazdene takmer nic, vsetky rigy boli v chladenej miestnosti.

Klobouk dolu hodne slusnej rig :)) Je neco z toho s 8GB RAM? Asi ne, vid?

Je to v záruce ještě? Jak zhruba staré? Klasika podzim/zima 2013/14? O nějakou 270 nebo 280 kartu by zájem byl… Asi o 2 ks, páč jedna mi ještě vyplavala na povrch vlastní, ale do sestav bych něco uživil pro ty, co momentálně stavím… Od Prahy na západ či severozápad si pro to přijedu. Na aukru účet mám, stačí dát echo.

Možná bych mohl odkoupit vše najednou, kdyby byla slušná cena.
Ještě ale odkupuji nějaké další věci jinde a podle toho jak to dopadne, dám pak svůj cenový strop.
Rovněž by mne ale zajímalo, jak je se zárukou.

Chlapi, ja to postupne predavam u nas na Bazosi:

http://pc.bazos.sk/inzerat/48423318/GIGABYTE-RADEON-R9-270X.php

Ked kliknete dolu na moje meno, vyhodi vam vsetko co som zatial stihol nafotit (lepsie dosky a zdroje zatial este minuju), skusil som z toho zlozit aj jednu hernu masinu, pre srandu.

Zatial odisli len 3 kusy 280x, je o to slusny zaujem.

kace skus len hruby navrh, neurazim sa :slight_smile:

Ty 280x ky jsem nenašel, tohle je vaše taky?

http://pc.bazos.sk/inzerat/48339451/GIGABYTE-R9-280X--2-roky-este-zaruka-.php

Nie, ja som uz zmazal inzerat pretoze sa dnes predali 3 kusy po 130 eur (cca 3600kc) a tak mam pocit ze cena bola prilis nizka.

Ten pan co ich teraz predava za 129 eur, zareagoval dnes na moj inzerat a znizil cenu z povodnych 140, je to tiez nejaky miner, ale fotit zrovna nevie :slight_smile:

Premyslim cenovu strategiu, vyspim sa na to a uvidim ako budem predavat dalsie kusy.

aha, tak přeci jste se něco naučil, posunout sell wall výš a schovat ji zavčasu když se do ní začnou strefovat :smiley:

Dejte vědět, jak se vyspíte. Dotaz - berete shitcoiny? :slight_smile:

Je tam tedy neco s 8 GB ram ci nikoliv?

TO carlos, sorry, ale riesim toho teraz vela, nestiham.

Nikdy som nic s 8GB nemal, siel mi kazdy RIG naplno aj s 4GB RAM.
Ak si ale myslel ci su este velke rigy, ano tie su este vsetky - 6ks.

4 male rigy (B75, PSU 750W, 4x 270X, 4x 280X) uz su takmer rozpredane.

Ostava uz len tych 6 rigov s 1000W zdrojmi, 3x 280X, Z77X, 4GB, serverove skrine…

V pohode … mel jsem na mysli GPU s 8GB… diky…