Sháníme partnery pro BTC směnárnu

Sháníme společníky do projektu směnárny na prodej a nákup BTC http://www.happycoin.cz

Funkční, zatím umístěna zde: http://smenarna.lhosting3.cz/ posléze se umístí na zmíněnou doménu.
Tento design je samozřejmě možné jakkoliv upravit, máme k dispozici plnou administraci a člověka, který nám tyto záležitosti řeší.
Doména je zaplacená na rok.
Je tam funkční systém, takže stačí jen rozjet promo (hodila by se jakákoliv cílená databáze a můžeme vydělávat. Samozřejmě máme již nějakou databázi, ale rozšíření zn. větší zisky.
Kurz se stahuje automaticky dle zadaného intervalu např. z BTC-E, Bitstamp apod., takže o toto se není potřeba starat.

Jediná konkurence v ČR je http://www.simplecoin.cz, který ale nenabízí možnost registrace a výhod s tím spojených, jako jsou newslettery apod.
Jejich obraty lze spočítat na http://www.blockchain.info

Na jedné směně lze mít až 10% jak na prodeji, tak na nákupu, to samozřejmě záleží na nás, jakou marži si stanovíme.

Sháníme tímto pomoc od lidí, kteří by měli chuť vlastnit s námi směnárnu a starat se o její chod, sami na to nemáme tolik času a peněz, které jsou potřeba do začátku.

Sháníme:

Investora
na nákup BTC a CZK do rezervy, aby bylo co směňovat.
Ideálně 1-2 maximálně.

Obsluhu a správu webu
(Pouze odesílání příkazů k úhradě a případnou kontrolu a customer support).

Projekt začleníme po rozjetí pod funkční dlouholeté čisté s.r.o.

Časem máme možnost, pokud budeme chtít projekt vyboostovat do vesmíru využít mnoho billboardových ploch po celé ČR, o to jsme schopni se zase postarat my a tím zvýšit zisky a náskok před jakoukoliv konkurencí.

Projekt nabízíme pouze vážným zájemcům, kteří mají chuť a čas se začít naplno věnovat tomuto projektu.

Naším cílem je rozdělení obchodních podílů, dle participace na projektu, tak aby měl každý společník co největší zájem na prosperitě projektu.

Nabízíme česté a férové jednání, stějně tak toto očekáváme od případných zájemců.

Důvod proč žádáme o pomoc je, že jsme měli přislíbenou investici do začátku na rezervu BTC a CZK, ale investor od toho upustil.

Jakékoliv otázky vítány.

Díky :slight_smile:

Michal

Jak?

Jinak vám fandím a přeju, ať nedopadnete jako většina směnáren, kdy jim lidé naposílali spoustu špinavých peněz, směnárny odeslali bitcoiny a následně peníze zablokovala (na dlouhou dobu) policie. Takže nakonec neměli ani bitcoiny, ani peníze.

Jo a ohledně

Rezervy byste do podnikání IMHO měli mít svoje :wink:

Říct o vzorové HTML šabloně, že je to funkční web (dokonce funkční směnárna) je opravdu vtipné…

Zkoušel jsem i objednávku směny a ta určitě funkční není…

Moc bych to s těmi databázemi nepřeháněl…

BTW nepíšete co do projektu budete vkládát vy (tedy kromě slibu billboardové sítě :))…

Jinými slovy vytvořit HTML šablonu a očekávat, že někdo jiný se postará o zainvestování BTC a obsluhu webu (a dokonce i o získání zákazníků) a chtít za to podíl na zisku mi přijde trochu postavené na hlavu…

Myslím, že pro schopnější tým, který toto zvládne bude vytvoření HTML šablony tou snazší částí. Určitě se kvůli tomu nebude zbavovat podílu na firmě, raději si najme webdesignéra…

Jak jsem psal v úvodním příspěvku, měli jsme od začátku přislíbenou investici od člověka, který nakonec změnil názor.
Jinak tvorba webu vč. administrace stojí 40tis.+ a samozřejmě nějaké peníze na to máme, ale při předpokládané zátěži, kdy je nutné počítat s rezervou v řádu dnů, je potřeba investice vyšší. Proto sháníme investora.

Ve chvíli, kdy najdeme lidi, kteří by chtěli pomoct, vše se doladí, zatím se to neřeší, protože není kompletní tým.

Co máš na mysli s těmi databázemi prosimtě?

Carlosi, je nad slunce jasný, že ty do toho nepůjdeš, ale i tak ti odpovím.

Náš vklad je web + administrace (cena viz. moje odpověď výše)
Pokud to zvládneš udělat za 10tis. tak mi napiš a dohodim ti kšeft :slight_smile: ale pochybuju…

Nikde jsem nepsal procenta které nabízíme za jednotlivé funkce v týmu, navíc je spousta lidí, kteří mají jen kapitál a nemají čas ani znalosti, takže za to, že někdo vloží kapitál samozřejmě dostane patřičný podíl ve firmě.

S.r.o. :)) 14 letá historie, to si na klič na 20tis nekoupíš.

Billboardová síť: víš vůbec jaké jsou ceny za měsíční pronájem v ČR?
Řekněme, že 10x BB (5tis. měsícně) je dohromady 50tis. měsíčně, to ti přijde málo? :DDD Vtipálku.
Nejdřív si vem do ruky kalkulačku, sedni si na židli vedle sebe a pak piš hovadiny :slight_smile:

jinak jeste k dotazu od Aleše,
zadáš si do blockchainu jejich adresu a zjistis kolik uz otočili :slight_smile:
ted treba tudle: 1K4J7Liz4PmL2wb2L2dHi9ykiC81M3iU3g

Zajímavý, díky :slight_smile: Zvláštní, že používají jen jednu adresu - tohle je přesně ten důvod, proč to nedělat.

Ahoj, dělám v bankovniství, tak mohu dělat obsluhu a správu webu

PP

Ahoj, super.
napis mi mail: teamhulvat@gmail.com

Michal

Zaujimalo by ma to co Alese: ked vam tam ludia zacnu posielat spinave peniaze, nejaki ujovia sa mozu zacat pytat na vasu AML-compliance a podobne srandicky…