Server mod v qt peněžence

Ahoj,dnes jsem si četl o ReddCoin solo miningu a četl jsem že musím pustit qt peněženku v server modu.Co to znamená?

RTFM :slight_smile:
5a77f74f7e8db

udelej si k nemu soubor .conf (asi ReddCoin.conf do adr, kde ma data) a do neho dej text:
server=1

restart qt
pak zapni tezbu z konzole qt klienta

https://www.google.com/search?q=ReddCoin+solo+mining

hned prvni nalezena odpoved, stavi umet cist

vím jak server mod spustit,ale co to server mod znamená?

já vím jak to pustit,ale co to znamená?já to vědět jako tak moc nepotřebuji,ale jsem zvídavé dítko

Server mod znamena, ze muzes tezit solo … viz tvuj uvodni prispevek.
To je prosty fakt a ten jsi uz napsal, co chces vedet vic?

Chces rozpitvat chovani toho sw v zavislosti na argumentech prikazove radky? Tak si na gitu najdi bitcoin-core a projed si zdrojaky, protoze vsechno to *-qt.exe je sprostej klon. Tam to vsechno uvidis.
Pokud to mas jen jako domaci ukol, bo jsi zvidave ditko, tak si to nastuduj :slight_smile:

Ahoj,nenapíšete mi prosím podrobný návod jak to těžit solo(pooly neexistují)?Já jsem hledal po anglických fórech a nic jsem nenašel

Prolistuj si stare prispevky k bitcoin miningu v kategorii fora Tezeni. Defacto je to stejne, jelikoz je to klon bitcoinu…

Potrebujes RPC server a k nemu se pripojis minerem… Ve foru tu jiz na solo tezbu navody krok za krokem jsou…

Hele sorry že takhle otravuju,ale nechceš mi poslat odkaz?Nemůžu to najít

Nebo nejde to udělat nějak přes GUIminer přes to Solo utilites?

Umis cist, nebo na to, co ti piseme, seres?
Ja uz ti ten odkaz dal, staci se podivat na prispevek c.4 v tomto vlakne a ridit se jim.
Vse tam je popsane.

Mimochodem, vzdyt jsi tvrdil, ze to umis pustit, ze ses jen zvidavy chlapec a chces vedet, jak to funguje …

Umím pustit server mód,ale mining mě dál nejde,prostě se miner nepřipojí

Tak si konecne precti to v tom odkazu, ktery jsem ti uz dvakrat postnul.

Jenže podle toho návodu jsem to asi miliardakrát zkoušel,ale miner se nepřipojil,prostě jako by ten “server” neexistoval

a co ti presne pise ten miner?

btw: posledni verze cgminera, ktera podporovala tezbu script byla tusim 3.7.2 … pokud mas novejsi verzi, tak ti to s ni nejspis nepujde

konečně někdo kdo umí normálně odpovědět,děkuji

teď jsem to zkoušel,ale když dám ip,kterou jsem zadal do reddcoin.conf (zkoušel jsem i localhost) tak se cgminer nepřipojil,prosím napište jak to mám udělat,podle eng fór mě to nefunguje

kdyžtak tohle jsem do reddcoin.conf napsal:

rpcuser=Filajs01
rpcpassword=x
rpcallowip=127.0.0.1
rpcport=60001
server=1

a tu ip jsem do cgmineru dával