Projekty na crowdfunding

Ahoj,

chci spustit web na crowdfunding (viz kickstarter.com a u nás hithit.cz). Jmenuje se www.podpor.to …není to ještě vůbec hotové, zbývá na tom hodně hodně práce a úprav z hlediska kódu, testování apod. ale řekněme, že do měsíce by snad mohl být web spuštěn. Přemýšlím i o samotné doméně, možná ji ještě změním na něco s .cz koncovkou, ale to je teď ještě off topic…Chtěl bych se zeptat, jestli byste někdo třeba neměl zájem vytvořit nějaký zajímavý projekt, který plánujete udělat a který se týká “naší věci” BTC :cowboy_hat_face: a dát to poté na web. Normálně samozřejmě plánuji brát si nějaké provize za vybrané peníze na projekty jako zprostředkování (viz kickstarter.com, hithit.cz apod.), ale ze všeho nejdřív bych chtěl zkusit pár projektů udělat jen tak…tzn. bez provizí - (samozřejmě je tam provize asi 2% ze strany platební brány GoPay). Jednak z důvodu testování ostrého provozu a jednak proto, že podporuji bitcoin a myslím, že jsme oproti zbytku trochu pozadu - nemáme zatím pořádné BTC tržiště, aukční síně, inzertní weby, nemáme ani oficiální překlad na bitcoin.org (pouštím se nyní do překladu na transifex.com…pokud bude mít někdo čas pomoct, najděte bitcoin a český tým…) apod. Já bych chuť tvořit tyto projekty měl, ale mám hodně investováno (také do samotných BTC) do jiných projektů, takže musím zase chvíli počkat než budu mít možnost opět někam peníze dát…Pokud se tento web nějakým způsobem uchytí, určitě bych udělal verzi s BTC bránou, ale nejdříve chci web rozběhnout a otestovat se standardní bránou.

Takže abych to nějak shrnul, pokud by měl někdo nápad, chtěl tomu dát nějakou vizuální podobu a shání peníze na tento nápad, kontaktujte mne a možná spolu vytvoříme nějaký projekt a dáme ho na web. Z vybraných peněz neplatíte žádný poplatek a ani žádnou provizi mě (jen za online transakce odevzdáváme poplatek bráně gopay, kolem 2%). Pokud by se někdo našel, zkuste připravit projekt například ve wordu, udělat k tomu nějaké obrázky (video je nejlepší) a vymyslet také pokud možno nějaké zajímavé odměny, aby to uživatele motivovalo. Inspirovat se můžete na kickstarter.com. Po spuštění webu by se projekt dal live a potom je to již jen o sdílení přes fb, email, případně tady na bitcash.cz apod.

Jsem opravdu zvědavý, jestli se tady někdo najde a případně jestli někdo přispěje. Pokud bude projekt zajímavý, máte minimálně jednoho přispivatele :slight_smile:

Nikdo?
5a77bbe6abf14