Prodej: podily na ASIC Miner BitFury 65nm 120 GH/s

Prodano vsech 20/20 podilu. Zadne dalsi podily nejsou k dispozici.

Podily budu vyplacet na tyto adresy:

2 1ACHHWWfW9uUen3pt2TE7GRWUqrnw9riFV
1 1E8jXsHHxTjkpFSKWZqeZdP8rmE2KYuMSb
1 1HrVr4H6vPGWu8ozfn37NqETic1xJE5nNF
3 1LGBisF9BMxPBTo7XpPLpBE9t9Z9ctRaeX
2 19dCUNgXhcnYZSRSC2n8tZgfVkAByTd6yN
1 1KYBHG3HWusyqrzqi8qQwFxkZQwj9o59t5
4 1LtE8XawD3fQP35a3kJTc77T2hutUxoMDr
3 18LB3qYzkFi1ei7sMeYwhuhj9s9wXcSQo7
1 1m4eq5rPq3rnU8pKgaiRHv3fTNCYUYMfK
1 198bgohSBwwyU5TqdZi6ND3gLnNfyAnTfq
1 1ELrpusnkMxuDtMR5UEphDgobDmtdtsAer

Pokud nepoznavate svou BTC adresu, napiste mi prosim PM.

Puvodni zprava:

[SIZE=2]
Zmeneno a zpresneno! Prosim, znovu si prectete podminky!

Chci diversifikovat svoje riziko na rust difficulty, a proto vam nabizim podily na jednom Asicovi od Bitfuryho, ktereho jsem uz objednal.
To je v soucasnosti zarizeni, ktere ma nejlepsi pomer vykon/cena/dostupnost. Jedna se o 120 GH/s Asika s 65nm chipama (ekvivalent 270 video karet AMD Radeon HD 6990).
Vice o projektu zde: https://bitcointalk.org/index.php?topic=226846.0
Bitfury uz ma za sebou nekolik velkych projektu tezby (napr. 110GH/s FPGA, viz odkaz). Velkou cast rizik za vas navic pokryju ja (rozumim, ze nemusite mit zrovna kladny vztah k Rusku).
Asiky maji prijit v sprnu nebo zari, nejpozdeji v rijnu. Jakmile dorazi, do 3 dnu zacne tezba. Zatim maji 14 dnu zpozdeni oproti puvodnimu sprnovemu terminu. Objednano jich jiz bylo pres 290 po celem svete.
Tezit budu ja (ci v zastoupeni), nepojedu s nimi pres hranice (budu tezit ve meste Ижевск ).

Podminky (zpresneno a zmeneno 11.6.2013):
Pokud Asiky nebudou fungovat do 30.11., vratim vam tri petiny investovane castky zpet.
Pokud Asiky nebudou fungovat do 31.12., vratim vam celou investici.
(To jest veskere naklady s rupnutim projektu ponesu sam.)
Podily na pripadne pozde zacate tezbe vam pritom zustanou i pres vraceni castky, ty ziskavate automaticky zaplacenim vkladu! (Tedy pri spusteni projektu az 1.1.2014 byste dostavali puvodni podil, prestoze by vam byl cely vklad vracen!)

Pocet bitkoinu, ktere budete dostavat: {[vsechny vyrobene bitkoiny] minus [10% rezie operatora]} deleno [vas podil].
Vyplacet se bude jednou tydne.

Rezie operatora je zejmena z duvodu, abych ja sam mel motivaci, aby vse bylo co nejdrive spusteno. Cena elektriny je zahrnuta v rezii.

Cena: 1000CZK/ GH/s (ekvivalent dvou silnych video karet)
Minimalni vklad: 6000CZK (vetsi vklady jen v nasobcich minimalniho vkladu)

Platit se bude v bitcoinech podle denni sazby na Mt.Gox (a USD/CZK sazby CNB). Pripadne vraceni bude probihat stejnym zpusobem (tzn. vratim vam vasich 6k CZK formou bitcoinu podle kurzu.)

[del]Platby zatim neprijimam, dokud se nepresvedcim, ze chipy skutecne funguji (behem tydne).

Piste predobjednavky stylem “Predobjednavam investici ve vysi 12k CZK”.
Predobjednavky jsou nezavazne.
Poradi predobjednavek znamena poradi na podilu/ve vyplate.[/del]

Edit: uz prijimam

Nascanovany doklad totoznosti posilam na pozadani.
Podily jen na jednom Asicovi. Kdo driv prijde, ten driv… vsak vite.

Shrnuti: nabizim nejjednodussi investici na dolovani bitcoinu, kde jedine, na co sazite, je rust obtiznosti. Ja obstaram vse ostatni nejefektivneji, co dnes trh nabizi. Pro me je to zahedgovani prave tohoto rizika. Cena je srovnatelna s tim, co se nabizi na bitcointalk.org s tim, ze nabizim nesrovnatelne vyssi zaruky.
Napiste velikost investice, kterou jste ochotni ucinit, zatim nezavazne (v nasobcich 6k CZK). Platby zacnu prijimat az po overeni pravosti chipu (ke konci tohoto tydne).
[/SIZE]
Od 4. cervence budou neprodany predobjednavky nabidnuty ostatnim.

Jen doplnim, ze uzivatel maxvandinn nema overeny uzivatelsky ucet.

Jiz jsem ho pozadal, aby to napravil.

[UPDATE 11.6.] Účet ověřen

Pospicham s rychlou reakci: prevod na potvrzeni uctu jsem samozrejme poslal pred zverejnenim teto nabidky. Dokud nebude ucet potvrzen (a s nim i ma identita), nemuzu, ale ani jsem to nemel nikdy v umyslu, prijimat platby. Zatim jde skutecne jen o zjistovani poptavky a jsem rad, ze uz jsem mohl zaznamenat prvni reakci. Nebojte se proto odpovedet (i PM), jestli vas nabidka oslovila. Neni to v zadnem pripade zavazne.
EDIT: zaroven by me zajimalo, jestli tento thread nepatri take do Skupiny Hardware. Je tam nabizen projekt s 10x vyssi cenou/vykon zarizeni a bez zaruky.

mohol by si napísať počet btc, ktoré by som dostával denne, ak by som si u teba kúpil 1 podiel ? (= 6000 CZK)

@pooler:
požadavek na množství denně dostávaných BTC … je nesmyslný. :slight_smile:
Dá se pouze sdělit teoretický výdělek, který se ale v čase mění a záleží na růstu difficulty.
Obávám se, že jediným hybatelem mnohých je jen a pouze vidina zisku, nejlépe zaručeného. :frowning:
Jediné, co lze zaručit, je procento výkonu v MHash/s.

dobre … ale musíš mať približne prepočítane koľko to tak vyjde …
ja mám napr. 1,6GH/s a cca 0.06-0.08 BTC na deň (nerátam elektrinu)
čiže pri tvojích 6GH/s mi to vyjde min. 0.22-0.3BTC ? (ak nerátam elektrinu)

takže, prepočítaj to prosím aj s elektrinou

@ pooler:
aby nedošlo k omylu, já ty podíly nenabízím … :slight_smile:
jen jsem upozornil na určité aspekty BTC miningu obecně :slight_smile:
takže odpověď na tvůj dotaz nechám na maxvandinn-ovi .-)

pokud mining jako cinnost bude ziskovy, tak bude ziskovy i tenhle projekt, jelikoz je v tento moment nejlevnejsi (na jeden GH/s)
elektrina je v Rusku levna a je zahrnuta do rezie operatora
pri soucasne difficulty ma zarizeni navratnost asi 12 dni, ale difficulty poroste
od vas je to spekulace v podstate jenom na rust difficulty, vsechno ostatni je moje riziko (za ktere si beru odpovidajici prirazku)

jako ja jsem ty Asiky stejne uz koupil, akorat vam nabizim moznost se ucastnit, pac tu vidim ostatni nabidky, ktery jsou nesrovnatelne horsi

Hmm, tak toto vypadá opravdu velmi zajímavě. Zajímala by mě jedna věc: Bude možné pak jakoby dokupovat podíl (takže hardware) i po spuštění?
Protože bych do toho asi šel pak s tím vkladem 6000 Kč, a kdybych viděl, že to je dobré, tak bych třeba dokopil více výkonu.

No, po spusteni nebudu mit zadnou motivaci to prodavat respektive vy nebudete mit motivaci kupovat, ze. Pokud uvidim, ze se to zaplati treba za 1-2 mesice (coz se klidne muze stat), tak radeji budu dolovat sam. A pokud by difficulty vyrostla tak, ze se to zaplati treba za rok, tak by zase nikdo nekupoval.
Pro me je to hedgeovani proti riziku, jakmile riziko odpadne, tak nebude mit smysl prodavat.

a vieš ty čo je ešte horšie ??
že máš LEN 15 príspevkov a registroval si sa len minulý mesiac …
dôverihodnosť ? žiadna

a taktiež tie GH predávaš ešte so svojím ziskom (aj dvojnásobným oproti kúpnej cene ?)

nevim, jakym zpusobem duveryhodnost zavisi na poctu prispevku. komukoliv, kdo bude mit zajem, dam svoje jmeno a rodne cislo, pripadne adresu
pokud byste chteli ta zarizeni stehovat do Evropy, tak vam jinak nic jineho nezbyva, nez zaplatit vic a ze to lidi delaji, vidite tady: https://bitcointalk.org/index.php?topic=223857.0 a tady: https://bitcointalk.org/index.php?topic=226846.0
je to proste zdaleka nejlepsi cena zarizeni/vykon, takze si mysli, ze se jim to i tak vyplati. narozdil od vas nemaji ani zadne garance

Zní to zajímavě, kdy plánuješ spustit vybírání peněz?

Kámo, no to nemáš pravdu, lebo Butterfly Labs, 1 GHash/s = $50, tí to tiež pošlú koncom roka, … ale ktorého … to je vo hviezdach.

no ,asi tak nějak.Ráno jsem psal pm.
odepiš a sděl další důležité informace, kterých je stále málo.

az bude znamo, jestli ty chipy skutecne funguji, coz bude snad za tyden

ano, proto je ma nabidka lepsi, protoze garantuju vraceni penez, pokud se to nestihne do urcite doby; to vse za stejnou cenu

Ja do Ruska casto jezdim, ucil jsem se tam na univerzite a v Ижевску mam hostitelskou rodinu, kde Asiky budu provozovat. Kazdodenni prace budu delat pres vzdalenou spravu nebo je bude delat spoluzak.
Ciste v BTC by bylo jednodussi vybirat, ale nemohl bych pak nabizet zadne garance, protoze nechci nest kurzove riziko.

Muminek: prosim, nemluv na me v rozkazovacim zpusobu bez zakladnich zdvorilostnich frazi. Slusnost by se mela dodrzovat i v anonymite. K tvemu dotazu: o Ltc se zatím nezajimam ani nemám v plánu do něho investovat. Má menší technickou podporu a zázemí a měna se bude muset rychle adaptovat, jestli chce přežít (viz třeba doplnění protokolu o Zerocoin).
Pokud bys chtěl těžit v budoucnu v Rusku, jsem ochoten za nějaký rozumný peníz tvůj hardware spravovat, vlastní investici ale neplanuju.

"Bez garanci to nabidnu na anglickem foru. Za 3 BTC bude 12GH/s."
ak dobre počítam 12GH/s = 3BTC = 324 US$ = 6 261.35353 CZK

na tomto fore predávaš v prepočte:
12GH/s = 12 000CZK

vidíš ten rozdiel ?? lebo ja ANO !

pokud tomu Rusovi veris, ze to doda, tak je to skoro dvakrat levnejsi, vidis spravne. jestli vas takova nabidka oslovuje vic, tak muzu nabidnout i tady

EDIT: vzhledem k tomu, jak pada kurz BTC, tak jsem si to rozmyslel. Pokud chcete kupovat bez garanci, tak to udelejte na anglickem foru.

Vážím si lidí kteří stále něco vyvýjí.Včera zde byly slavnosti,vypil jsem 7.piv a chtěl jsem být stručný,rozkazovat někomu to mě nějak ani nenapadlo, tak se omlouvám a děkuji za odpověd.

Ještě bych se zeptal …

Jak to bude v tom mezidobí (1.11. - 31.12.) … když vrátíš 3/5 investované částky a pak se přeci jenom projekt realizuje. Náš podíl se při výplatách o ty 3/5 sníží? Může se někdo rozhodnout, že “ještě počká” a zatím nic vracet nechce?

Co když to nedodržení termínu bude velice těsné (1.1.2014)?

Co když se projekt “realizuje”, bude chvíli těžit a pak dojde k nějaké nečekané živelné katastrofě (asic shoří, utopí se, zmrzne nebo co já vím)?

K prodeji nabízíš 4x120 GH/s … Jestli to není tajné, kolik si necháváš pro sebe?

Bude někde veřejně přístupný seznam “investorů” (nicků) a jejich podílů?