Prodam: Lancelot FPGA

PRODANO 6x Lancelot FPGA

koupeno zde

fotogalerie zde

vse zcela funkcni a mesic bezi bez problemu s RaspberryPi. Desky jsou bez uprav FW. Prumerne tezi 390-400MH/s/deska. (komplet ma prumer ~2370MH/s). Odber asi 27W/deska.

cena 5500/kus.

Moznost osobniho predani v Brne. Odesilam do 24h z CR - dopravu zaplatim (desky mam doma)

EDIT: v pripade zajmu dodam ATX desku a napajeci kabely k Lancelotum. Pokud chce nekdo komplet reseni, mohu dodat i USB hub/USB kabely, predinstalovane RaspberryPi s prislusenstvim (krabicka, nabijecka, 4GB karta s Debianema, wifi modul) a 1 mesic stary ATX zdroj

hint: hub ma 7 portu takze jeden port je volny - lze vyuzit k napajeni RaspberryPi pres USB kabel.

cena za komplet reseni ~30k (nebo 15BTC)

napis mi prosim ta na shibelius@hushmail.com tu sa mi neda pisať pošta. dik

prodano
5a778a3bce1af

Škoda, vzal bych je všechny za tu cenu.

@iamthekey: dyk prodáváš vlastní, ne? …

diky za obchod skvele jednani a komunikace.

Prodal bych je za víc, no to jo mám jich hodně dnes prodáno 20 ks.

A komu to tady tlacis ? Si je prodavej za kolik chces… mi jsme se ferove dohodly a ty tady zaroven prodavas a zaroven kupujes takovej brouk pytlik koukam…

zklidni hormon, hezoune … fido se ho zeptal, iam mu odpovedel … seres se do rozhovoru druhych a nic ti do toho neni. Nikdo nenapada tvuj obchod s xiallou, tak tam hod zpatecku

ja jsem naprosto klidnej ty hezoune :slight_smile: a myslim si ze to neni k tematu :slight_smile: a nezlob se na me ale nedela se kdyz nekdo neco prodava aby tam nekdo psal ze by prodal draz nebo levneji… proste melo by se psat k tematu :slight_smile:

Jinak vse v dobrem a BTC zdar :slight_smile:

proc by se to nedelalo? iam jen napsal, ze je skoda, ze se to nepodarilo koupit jemu … a ze pokud by se mu to podarilo, tak ze by je obratem prodal draz … co je na tom spatneho? to ses takova citlivka? tebe bych fakt chtel mit doma :smiley: :smiley: :smiley:

jen abych si to ujasnil … :slight_smile:
ondis mi vynadal, že se jim seru do obchodu?.. :slight_smile:
ač tomu tak není … no, co už…
jsem asi pomalejší … :slight_smile:

nehadajte sa tu a pošlite mi nejaké bitcoiny radšej :smiley:

a ne ty fido :slight_smile:
5a778a47dea65

hm, koukám, že jdu s křížkem po funuse :frowning:

ja nevim jestli sis vsimnul, ale ondis v mem threadu nakoupil, takze pokud ma nekdo dalsi poznamky a pripominky, spise se sere on. osloveni “zklidni hormon, hezoune…” nebudu komentovat, je to pod moji uroven.

rozhovory “druhych” maji probihat po PM, icq, nebo ostatnich vlaknech, nikoliv v prodejnim vlakne po skonceni prodeje. ze se tu vlakna po skonceni prodeje nelocknou, je myslim skoda, akorat to potom vyvolava podobne debaty nizke urovne.

spekulace nad cenou je smesna. pro me osobne to byla dobra cena k prodeji a pro ondise k nakupu. kazdy kdo umi pocitat a ma aspon zakladni znalosti o btc totiz vi, ze je tato cena primerena pro obe strany s prihlednutim k riziku.

vsimnul … vas byznys jsem nekomentoval, BTW prvni vyjel ondis po iamovi .)

v tom pripade plati pouze zbyvajici dva odstavce.)

Pokud někdo z vás ještě ty Lanceloty má, rád bych je koupil - cenu, počet, místo předání, aj. napište jako PM.

Díky

koupím starší Lanceloty, ztex 1.15x, ztex 1.15y a CM1