Pripojeni na Internet

Dobry den,

Mam v jednom objektu PC, ktery jede 24/7, a chtel bych ho vyuzit na tezbu. Vim, ze moc z toho nevytezim, ale protoze za elektrinu neplatim, tak proc ne? Aspon neco.

Pevne pripojeni tam neni a tak jedunou moznosti je pres 3G. Ma to cenu? Poridit si nejaky 3G-modem + najit nejaky rozumny tarif…

Co vy na to?

Pak je jeste treba GPU… vykonne GPU. Napr. pro tezbu Etherea…

No, tak uprimne, chtelo by to jeste minimalne zasuvku na 230V :stuck_out_tongue_winking_eye:, ale otazecka byla “trochu” jina. Zajima me, jestli ma nekdo zkusenosti s miningem pres 3G. Jde to nebo ne? Treba doporucite i nejakeho operatora + tarif :stuck_out_tongue_winking_eye:

Etherium, ano, je hodne citlivy na ping, ale ten me nezajima (v tomto pripade kvuli HW). A co tak treba ZCASH? Tomu je skoro jedno jestli je ping 12 nebo 60ms (alespon ja jsem nevsiml jsem zadny rozdil, ale do 80ms, pry, melo by fungovat). Rozbehnu ho (nebo neco jineho) pres 3G?

A jeste takova otazecka ohledne trafiku. Netusite, kolik MB/mesic spolkne stanice s… nevim… s jednou GeForce 1060? nebo 4x 1060… nebo cokoliv jineho. Mozna mate sve konkretni priklady, alespon at’ mam prehled, jestli jsou to desitky nebo stoffky MB.
(samozrejme, zase se ptam kvuli 3G)

co jsem koukal tak každou hodinu to sežere cca 4mb dat. Jinak používám 3gmodem pro asic zařízení na těžbu btc. v příštím týdnu budu předělávat na etherum tak uvidím jestli to půjde přes 3g modem

Tezit pres nejaky pool by nemelo byt nejak zavratne mnozstvi dat… imho pres 3g modem by to melo chodit…

je jasne ze v nejakem % muzes prijit o share… trochu ti to 3g snizi ucinnost…

Chlapi, diky za odpovedi. Zkusim pak zmerit sam. Jsem zvedavy…