Obnova peněženky

Dobrý den, dovolte mi dotaz.
V roce 2014 jsem nakoupil nějaké bitcoiny. Až nyní jsem si na to vzpomněl a našel jsem zálohu své peněženky:

Soubor se jmenuje:“bitcoin-wallet-backup-2014-08-18”

Bohužel si ale nevzpomínám, pomocí kterého programu jsem tento soubor vytvořil a pomocí kterého programu jsem tento soubor vytvořil.

Moje peněženka má tuto adresu:
1MV2No1t2VAyoKhXAKNzGFyZmcXiNfjdB3

A je na ní 0,05 BTC.

Můžete mi prosím poradit, jak se pomocí mého souboru dostat zpět k této peněžence?

Děkuji :slight_smile:

Nejsem si jisty ze podle nazvu souboru pozname kterym programem byl vytvoren… Navic neuvadite koncovku. Asi by bylo potreba se podivat primo na strukturu.

Koncovku to nemá žádnou.
Podařilo se mi to otevřít v aplikaci pod Androidem - Bitcoin Wallet. Zadal jsem i správné heslo.

Jakmile ale otevřu tento soubor a zadám heslo, začne se asi hodinu stahovat 40 měsíců transakcí a pak mi to napíše, že na účtu je 0 mBTC.

Má tato aplikace nějakou verzi pro Windows?

Struktura souborů je přibližně takováto (úmyslně jsem některé znaky změnil)

U2FedGVkX1809IqdDCCv4Qor7gyUZNqp00Z3Z5TMpJKSRpvDVsqwxikwES5UiKqU0Z4RW3TePAwJ
/Nds+yKGjV6MqRPksQA50q+WG+TsKgvFA4XJnULMd/w3ntuwKitUfaEHEx9vRuwYljQU/tg8Zb9V
deQ5O2W0f8W1eeLPg93J+bR0Bcf+Uz+aFlNamokmPfRaiZsjlbii08k0oPIOcGaBMIxptYXpxdwg
5GkPhcI=

Mne prekvapuje ze mobilni penezenka stahuje 40 mesicu transakci hodinu… to mi nedava smysl, ma jen zkontrolovat pres API na kterych adresach jsou jake zustatky…

Vidis v appce po importu toho souboru nejaky seznam adres?

Jak souborů? Píšeš že to je jeden soubor…

Promiň, jeden soubor - překlep

Obecne pokud nevis odkud jsi tu zalohu sve penezenky vytvoril, bude to asi dost tezke porizeni…

Bud zkusit namatkou stahnout nejake programy (horsi varianta) anebo to predat odbornikovi, ktery z toho souboru vypreparuje jen privatni klic (lepsi varianta), protoze se zda ze jde o nejaky plain-text format.

Aplikace v mobilu mi právě píše:
Synchronizace se sítí, 5 měsíců pozadu…
Vždy když ten soubor naimportuji (Menu - Bezpečnost - Obnovit peněženku) tak ty měsíce ubývají od 40 do nuly a trvá to zhruba hodinu přes WiFi.

A toto se opakuje pokaždé, když se snažím obnovit peněženku.

Až to dojde do nuly, podívám se na ten seznam adres

Rád to nějakému odborníkovi zašlu, na peněžence mám 0,05 BTC, takže zhruba 14 tisíc, takže za to rád zaplatím

Potrebujes tam videt tu adresu kterou hledas, nebo alespon jakekoliv jine nove adresy, abys overil ze ten import privatnich klicu skutecne funguje…

Pokud si ta appka nestezuje na spatny format souboru tak jsi zrejme na dobre ceste.

Na špatný formát souboru si nestěžuje, dokonce když zadám špatné heslo, tak mě nepustí dál importovat

Moc to nechápu.
Vidím 0.00 mBTC (měloby tam být 0,05 BTC)

Když v menu kliknu na Adresář - Odchoz adresy - to je prázdné
Adresář - Vlastní adresy - před chviličkou tam byly dvě adresy peněženek:
149cen8AKLfWrfhpWS5UHnBFZLkfXSDZoK
13bCDmpKyccq8fx8ZTnsDSBpjs2MLcCQ98

Nyní tam jsou již čtyři po pár minutách

Ale ta moje mezi nimi není:
1MV2No1t2VAyoKhXAKNzGFyZmcXiNfjdB3

Pokud je zde někdo, kdo by si s tím věděl rady, rád zaplatím :slight_smile:

PM
5a7804395901b