Obnova peněženky / nová bitcoin cash

Zdar lidi

Mám na zkušené dva dotazy. Ale nejdříve pohádku :slight_smile:

Kdysi dávno jsem si založil peněženku (bitcoin core). Také jsem si založil peněženku na Electrum. A nyní jsem si říkal, že je vzkřísím. Podle návodu na netu jsem si stáhl core peněženku celých 180 giga asi a vložil zálohovanou peněženku. A dostavil se úspěch o setinky bitcoinu tam byly :).
Pak jsem si vzpomněl na peněženku u Electrum. Kdysi jak jsem si ji zakládal tak jsem si poctivě opsal 12 slov. Dokonce kdysi jak jsem přeinstalovával systém tak jsem si Electrum nainstaloval znovu a dvanáct slov jsem přepsal a šlo to. Měl jsem tam své tisícinky :slight_smile: Teď jsem si koupil nový harddisk a když napíšu do Electrum přes — (wallet witch two-factor autentication — next ---- next ---- I already have seed ---- next) do toho pole ta slova, tak se mi dole NEXT nezvýrazni a já nemohou pokračovat. Když jsem namontoval starý harddisk a najel do Elecrum a zkontroloval seed tak tá slova mám dobře. Moje otázka zní co dělám špatně??
A druhá otázka je na Bitcoin cash. Jak jsem četl na netu tak se to o prázdninách rozdělilo a každý kdo měl na core peněžence NĚCO, dostal přesně to NĚCO i v bitcoin cash. Teď stahuji celou peněženku bitcoin cash (Bitcoin Unlimited Bitcoin cash v. 1.1.2.0), asi dalších 180 goga. Moje druhá otázka je když tam nahraji tu mojí starou wallet z bitcoin core před štěpením budu mít tam to NĚCO???

Díky
:smiley:

Tak už vím kde jsem udělal chybu s tím Electrem. Mělo to být Standart walet a né wallet witch two-factor autentication.
Už mi to běží.
Tak ještě tu Bitcoin cash peněženku možná rozchodím, až se mi to stáhne.