Nová penaženka

Mal som staru verziu penazenky Bitcoin …nainstaloval som novu Bitcoin Core (64 bit). Na ploche mam teraz dve ikony bitcoin aj bitcoin core (64bit)
Ani jedna však nejde…obe chcu stahovat znova cely subor blokov (cez 55GB).,pritom ten subor ostal na disku…neda sa dako vlozit do programu aby to nestahoval ked to mam na disku? Skusil som odinstalovat Bitcoin Core (64bit) ale aj ked ostala len stara verzia a ma priamo vo svojom adresari cely block (55gb) zacina ho stahovat odznova. A odinstalovat ten povodny Bitcoin ani nejde…vobec nie je v ponuke win (odinstalovat program).

Když se ten program spouští z terminálu (příkazová řádka ve windows), tak může dostat argument

-loadblock=<file>

, kde je soubor typu blk000?.dat. Pokud to místo trochu umožňuje, přesuň tyhle soubory do jiné složky, a pak to zkusit takto naimportovat do té nové verze (do staré to nemá cenu). Nevím tedy, jak přesně se tenhle příkaz používá (nikdy jsem ho nepotřeboval) – jestli se dají zadat všechny soubory naráz nebo je potřeba to dělat po jednom, ale tipuju, že by to mohlo jít někde dohledat.

Dakujem…uz som to rozchodil

Mohu mit k tomuto taky dotaz, nejde mi o nahrani puvodnich souboru, jde mi o to ze mi nejde naimportovat puvodni penezenka z tohoto programu vyexportovana. Má někdo nějaký návod? importwallet nechodi v konzoli. Diky

„nechodi“ není moc zevrubný popis chyby. ;c) Nicméně osobně v nápovědě žádný přepínač pro import peněženky nevidím – pouze „-wallet=“ (kde se bere v rámci datového adresáře). Pokud v ~/.bitcoin/ je nějaký jiný wallet.dat (používaný), tak bych tam nahrál tu zálohu pod jiným názvem a ten název udal do -wallet, jinak nahrál přímo a spustil, případně s volbou -upgradewallet.