LTCgear shares - prodávám několik Gigahash za nejnižší cenu na trhu - 709USD / 160Mh

Zdravím,
prodávám část svého portfólia na nejlepším cloud miningu na této planetě LTCgear.

od včera prodáno kolem 50.000 shares, zbývá mi asi 24.000 z toho, co jsme ochoten prodat.
Nabídka platí pouze dnes, platba BTC only…

CENÍK: začíná na $4.375/Mhash !!

0.25pack // 40Mhash (400LTCgear shares) = $189
1pack // 160Mhash (1600LTCgear shares) = $739
5pack // 160Mhash (1600LTCgear shares) = $725 *5
10pack // 160Mhash (1600LTCgear shares) = $709 *10

Minimum: 400 shares

Jsme tu nový, právě jsme se registroval, absolutně netuším jaké je podvědomí o této skvělé službě v ČR, ale uvidíme.

přidávám link na můj aktivní thread na Litecointalk.com pro reference.
https://litecointalk.org/index.php?topic=22824.0

jsem na mém emailu: martin.ruzek.77@gmail.com

pro zajímavost, ani nevím jestli to tu někdo zná:

1 pack = 1600 shares = 160Mhash scrypt, který stojí oficiálně po všech slevách 850USD a já prodávám za 739USD vydělá týdně 30LTC = 0.331BTC.
Návratnost je kolem 7 týdnů, výplata každý pátek, firma je na trhu skoro rok a vše běží hladce.

ukázka z kalkulátoru na 1 pack(160Mhash) za minulý týden.

No nevim jestli tady na foru prodas investice “do teto skvele sluzby”. Preci jen jsi na foru Bitcash a ne na aukru, mistni clenove alt-coinum rozumi nadprumerne.

Investice do cloudminingu LTC na tom budou podobne jako u BTC. Napr. rozborem investice do CEX.io se podrobne zabyvam zde: https://staker.cz/forum/showthread.php?postid=26291#post26291 Neni to vesele cteni.

Napsat “navratnost je kolem 7 tydnu” je samozrejme reklamni trik ze tve strany. Kazdy vi, ze diff stoupa o jednotky procent tydne - viz napr. zde https://bitcoinwisdom.com/litecoin/difficulty Takze dokud nezapocitas predpoklad rustu diffu, nelze o “navratnosti” mluvit.

Navic pravdepodobne zamerne nepises nic o nakladech na udrzbu, elektrinu a opravy, ktere jsou obvykle specifikovany v ramci kontraktu a defacto jsou klicove pro urceni profitability. Jsou strhavany prubezne, jednorazove na zacatku kontraktu, nebo je mas predplaceny na urcite obdobi a novy majitel je bude muset opet predplatit?

OK, dám tu ve zkratce pár detailů, na zbytek si snad uživatelé dokáží udělat názor sami. Pokud ne, tak by ani investovat neměli.
Rozhodně nemám v úmyslu tu dělat osvětu, akcie budou vyprodané do večera.

Osobně mám vyzkoušeno několik cloud miningů, momentálně jsme investován v GAW miners a LTCgear. Oba jsou pro mne dost výdělečné a u obou už mám ROI za sebou (2 měsíce).
7 týdnů návratnost je fakt, který platí pro LTCG už 6 měsíců…mnohokrát uvěřeno.
Chce to jen otevřít oči a umět počítat. Historická data výnosů není problém najít.

Cloud provádí každých 45 dní multiplikaci akcií a kompenzuje růst obtížnosti.
Poslední multiplikace byla 35%, další multiplikace je tuhle středu.
Proto si dovolím tvrdit, že podle historických výsledků je návratnost je prozatím ± stejná a tedy 7 týdnů.
Vyzkoušejte si kalkulátor viz screenshot - ukazuje skutečné výnosy s historií.

Náklady jsou zahrnuty v ceně akcií. Platnost akcií je 12měsíců. Po vypršení bude provozovatel požadovat 5 - 20% z jejich ceny jako poplatek za údržbu na dalších 12 měsíců.

V krátkosti. Nejsem zrovna drobný investor. Nebudu tu nikoho ohromovat, ale mám zkušenosti s cloudy - většina z nich nestojí za nic. Obvykle tam ani nedosáhnete ROI.
Je potřeba být ve střehu, neustále monitorovat a umět se adaptovat rychle na změny, které každý cloud provází. LTCgear je stabilní, žádný kecy, sliby a podobně. Žádný debilní PR, prostě platí jak má a hodně.

A to je tak vše. Berte ohled na to, že nemám tu detailně rozebírat jak to vše funguje, základní data tu jsou.
Zbytek je snadno k nalezení.

Pouze nabízím akcie levněji naž na stránkách výrobce a dokonce levněji než za pomocí zápočtu affiliate bonusu. jestli není zájem tak není, prodávají se mi dobře.

Kdo má zájem, ať se ozve na email.
Hodně úspěchů s těžbou přeji každému, kde ví co dělá.

Martin

PS: Jestli máte pocit, že sem tenhle post nepatří, tak ho prostě smažte.
Nejsem reseller, tohle je soukromý prodej určitého procenta mé osobní investice, nic víc.

Moje akcie jsou staré měsíc.
Dnes večer dosáhnu návratu své investice >30dnů, zbytek akcií se mi ve středu vynásobí koeficientem, který bude brzy zveřejněn a v páteční výplata bude už jen čistý zisk.

Jestli někdo vlastní HW, který se mu zaplatil za 1 měsíc a vydělává tisíce dolarů týdně, tak bych poprosil o detaily. Pokud ne, tohle pro mne zůstává nejlepší investice za poslední roky.

díky

Post je v poradku, myslim ze tohle tema sem rozhodne patri …

Jen nevim proc se divite me neduverivosti vuci clenovi, co se zaregistroval dnes jen kvuli tomu, aby prodal nejake akcie (navic v hodnote 10.000 USD).

Jinak tvrzeni “strasne dobre se to prodava, ale musel jsem se regnout i na bitcash a udelat si reklamu i tady, ale kdyz vidim ze nechcete kupovat jste vlastne nuly, ktere tomu nerozumi a ja na vas zvysoka …” je tu minimalne kazdy tyden nebo obtyden v blede modrem…

Já se nedivím, ani jsem tu odpověď nemířil přímo na vás.
Máte pravdu, ten post je tu jen kvůli tomu, plánuji prodej dnes v noci dokončit, tak si zvyšuji šance. od pondělí do středy budu na cestách, to už je nerealizovatelné.

Proto ten odkaz na Litecointalk, tam už jsme si nějakou reputaci vytvořil. Navíc já fakt nejsem forum typ…

Jasně, to beru. Zní to docela trapně :slight_smile: Chci to jen prodat co nejdříve, když už jsme si tu část vyčlenil a rozhodl se. Díky časovým posunům jsou vždy špičky, kdy se prodává rychle a pak zase pomalu. Navíc můj objem je dost velký…

každopádně, když odečtu rezervace, tak zbývá < 6 packů, tedy cca 9.500 akcií.

PS: Pokud máte někdo zájem, tak si udělejte pořádný průzkum, za nic vám logicky neručím.
Vzhledem k výnosům, považuji tuto investici jako jednu z nejrizikovějších co jsem učinil. Nikdy neinvestujte víc než si doopravdy můžete dovolit ztratit. A už vůbec ne půjčené peníze.

Ltcgear opravdu zatím solidně funguje, jenže když si člověk začne počítat jak to vlastně dělají, tak to moc nevychází.
Schválně si zkuste zakalkulovat z pozice provozovatele nákup Asic scrypt hardware, náklady na elektřinu, prostory atp.
Z toho mě vyplývá, že obdobné služby mohou také bez náhrady kdykoli skončit a pravděpodobnost toho není zase tak malá…

Presne tak, pokud je to opravdu ziskove pro klienty a matematika nevychazi (zejmena to nasobeni hashratu zdarma) smrdi to pyramidou… Samozrejme muzu se mylit, ale je tu vysoke riziko protistrany. A fascinuje mne kdyz v tom nekdo ma pres 10k usd, ze kterych chce behem jednoho dne vyskocit.

Domena je regla na anonymni proxy, coz na duvere taky neprida.

Ti co naskocili na konci augusta, zaciatkom septembra uz maju peniaze nazad, ale je fakt ze to uz zacina poriadne smrdiet nakolko nie je fyzicky mozne mat taku hashovaciu kapacitu na scrypt coinoch aku on predava. Budem prekvapeny ked sa to dozije konca novembra.

Zajímavé spekulace…
Osobně v tom mám několikanásobně více, než tu odhadujete.
Navíc “nevyskakuji” - prodávám část, která mě zaplatila co jsem do toho dal.
Pokud by cloud selhal, třeba dnes, nic netratím, pokud poběží dál, velmi zajímavě mi od zítra začíná vydělávat = 100% zisk.

Každopádně, moje akcie jsou nyní všechny vyprodané, tím to tady uzavírám.

Potěšující je, že se našel alespoň jeden Čech, co ode mne včera koupil…díky Karle
hodně štěstí.

PS: Pokud dovolíte? jedna rada: Váhavým střelcům moc “štěstí” nevychází.
Stačilo 30 dní rizika, a moje investice je zpět. Existuje fakt hodně lidí, co jsou tam od začátku a ty mají dnes investici znásobenou 4 - 5x. Třeba vydělám balík, třeba ne, každopádně prodělat nemůžu, BTC mám zpět.

Tak o tom popřemýšlejte…místo prázdného tlachání, podloženého matematickými teoriemi.
Na netu je celá řada ponzi / pyramid, které se tím ani moc netají…na těch se dá nejvíce vydělat, jen na to musíte mít koule, kapitál a být tam včas…

Crypto investice nejsou pro každého.

hodně štěstí.

Martan

Jo, mas ho vetsiho… :astonished: