Kadeřnické služby

Ahojte, jsem ochoten stříhat, barvit atd vlasy za BTC. Zbastlil jsem nějaké stránky s ceníkem a kontaktem na mne, tak budu moc rád když někdo něco bude chtít. Jinak kdyby měl někdo připovímky k překladu tak poraďte a já to opravím. Už teď se mi nezdá slovo Blowing :D, ale tak jak to je přeložené tak za to může translator od googlu http://kadernik.webmium.com/

originální nápad :wink: ceny bezkonkurenční a webové stránky profesionální… :slight_smile: škoda, že jsem až z Ostravy… držím Ti palce :clown_face:

V lidlu bývá akce na jízdenky za 200,- na 24hodin po celé republice tak se toho dá využít. Akorát asi nemá cenu někam jezdit kvůli jednomu stříhání. Jinak tyhle jízdenky platí 9.11. 16.11 a 23.11. Tak to bych možná za cenu té dopravy mohl po celé republice a nevyšlo by vás to tak draho. Jsem rád že se stránky líbí a i ceny. Do stránek jsem se snažil napsat opravdu jen to nejdůležitější. Nechtěl sem to přeplácat spousty informacemi.

Nech si stránky zkontrolovat někým jazykově zdatnějším, už na homepage máš hrubky jako prase :frowning: …obědnání…tudíš
Jinak držím palce, dobrej nápad, dobré ceny a hlavně často bydlím poblíž (Vel.n.V) :smiley:

Já z jazyků vždy propadal. Chyby v češtině jsou napraveny. Podle wordu by tam již nic být nemělo, jen se mu nějak nezdá formát toho datumu. Ještě by to chtělo dat dohromady angličtinu a němčinu. Nedával bych je tam vůbec, ale musel jsem vytvořit v té šabloně nějaké podstránky, tak sem to udělal takto. Až budeš chtít ostříhat tak dej vědět. Jsou stránky sdružující obchody příjmající bitcoiny ?

Bydlím kousek od Veselí, tak chválím (y)

Druhý potenciální zákazník. Tak to zní dobře, doufám že se mi brzo ozvete. Myslel jsem že takhle v blízkém okolí nikdo ani nebude.

Z translatoru neočekávej extra srozumitelnej text, tam máš mnohem větší chyby. Ale asi by anglicky mluvící člověk pochopil, o co go. Nadruhou stranu myslim, že v menším městě to nemá cenu příliš řešit. Cizinci se ti asi zrovna nepohrnou.

Já vím jen se mi už osvědčil při komunikaci se zahraničními obchodníky. A tady ty dva jazyky jsou udělané opravdu hlavně pro to aby tam nebyla jedna jediná kolonka. A nevypadalo to tak blbě. Taky neočekávám žádné zahraniční zákazníky, ale nezlobyl bych se za ně. Jinak za peníze nestříhám spíš jen známé protože bych musel mít živnosťák a hned začít platit sociální a zdravotní a tak sem si řekl že tuhle službu zkusím nabídnout za BTC protože není uznávaný státem a tudíž to nemůže byt výdělečná činost a nemusím z toho platit daně do doby než bych si je nechal směnit za peníze. :sunglasses: Hlavně aby nějací zákazníci byly. Myslím že v okolí tolik lidí věnujících se bitcoinům nebude. Taky nepočítám že mě to bude živit. Jo a kdo by mněl zájem tak jsem volný prakticky kdykoli a u mně není žádná čekací doba. :clown_face:

len taka otazocka akym sposobom sa plati ? najprv ostrihas a potom ked sa vrati domov zaplati alebo opacne platba predom alebo zakaznik pride s notebokom a pocas strihania prevedie platbu ?

Už i nad tímto jsem přmýšlel a zatím nic super nevymyslel. Zajímalo by mně jak toto vymyslel taxikář v Londýně o kterém jsem slyšel že bere Bitcoiny. Protože u mně doma je aspoň wifi. Ale celý notebook asi nebude potřeba myslím si že většina lidí co se bitcoinu věnuje má chytrý telefon s peněženkou a připojením na internet. Tím by odpadly obavy o nezabezpečenou platbu. Platba následně až přijde domů by asi možná nebyla. Platba předem taky není moc dobrá já totiž nemůžu vědět kolik a jak dlouhé má dotyčná osoba, která chce třeba nabarvit, vlasy. Pokud by zákazník přijel ke mne nejlepším řešením je ten telefon s vlastním internetem nebo trezor který se zapojí do mého počítače. A pokud bych já jel k zákazníkovy tak bych si zase zkontroloval platbu na svém zařízení.

Platbu provedeš mobilem… Je to otázka maximálně několika minut…

Po ostřihání si tě vyhledám na Bitcashu, pod kolonou “Členové” a pošlu platbu přímo tobě aniž bych musel vytˇukávat dlouhou adresu…

Extrémně snadné a mnou i vyzkoušené… :roll_eyes: :frog:

:wink:
5a77c0d8c5db0

Pripadne muzes generovat QR kod, zakaznik si ho nasnima mobilem a jednim (dvema?) hnacnutim na display plati.

Téma daní a legálnosti BTC jsem presunul sem.

Kdo bude první dostane slevičku 0,005 BTC :nauseated_face: