Jednoduché zpeněžení již nepotřebného HW

Jednoduché zpeněžení již nepotřebného HW


Ahoj všem na fóru,

rád bych Vám nabídl naši službu www.bazarobot.cz.

Pokud se chcete elegantně zbavit již nepotřebného hardware, tak jsme tu pro Vás.

Komponenty jen dáte do krabice, my je odvezeme, nafotíme, popíšeme, dáme na Aukro.cz a doručíme kupujícím. Vyřešíme i případné reklamace.

Mrkněte třeba sem jak zpracováváme inzeráty pro vystavení na Aukro.cz:

Za naši službu nic neplatíte, bereme si provizi z prodeje.

Pokud byste cokoliv potřebovali, neváhejte se mi ozvat na lubor@bazarobot.cz :slight_smile:

Lubor, Bazarobot

aneb jak zadarmo přijít ke spoustě HW… :slight_smile:
by mně zajímalo kdo Ti na tohle skočí.

Sorry, ale tohle vazne neni zadny podvod. Tady je odkaz na nas aukro ucet:

http://aukro.cz/listing/user/listing.php?us_id=33401568

A tady clanky na Lupa.cz, kdyz jsme zacinali:

Samozrejme drazsi veci jsou i pro nas vyhodnejsi a proto pisu sem, ze by se to lidem mohlo hodit.

BTW maximalni provize na polozce je 499 Kc, vice na http://bazarobot.cz/cenik

Že by byl někdo tak línej a nebyl by schopen udělat fotku a vystavit inzerát. Možná tak někdo zdravotně postižený. A stejně se asi neobejde bez nějaké smlouvy. Takže nevím jestli to bude mít šanci.

Nesdílím negativitu předchozích dvou komentátorů… Podle mne cílovou skupinu by si to mohlo najít… Někdo kdo má málo času a válí se mu doma spoustu krámů třeba po stěhování (nebo před ;))… Samozřejmě všechny služby mají svoji cenu, takže 25% max 499 Kč je z pohledu množství práce imho adekvátní…

Také je to o tom znát trh, umět ocenit věci ještě před samotným svozem a vybrat vhodnou cestu k prodeji… Právě ta hromadnost, tzn. velké množství levných věcí může někomu značně pomoci třeba vyčistit sklep nebo garáž.

Škoda, že zastropování na 499, tj. PC 2000 vás nemotivuje k prodeji dražších věcí co možná nejvýhodněji… Na druhou stranu je pochopitelné, že dražší věci si majitel může prodat sám…

Třeba že dal někdo tolik peněz za jetej 500GB disk mne překvapuje :slight_smile: http://aukro.cz/pevny-disk-seagate-barracuda-500gb-sata-i4578888959.html

Občas se holt zadaří :slight_smile:

Na tom není nic překvapivého, pokud vezmu v potaz možnost, že kupující má doma stejný disk s vadnou elektronikou a potřebuje se dostat ke svým datům.
Sám sháním 2,5 disk Hitachi 120GiB přesně určeného typu, za který bych klidně dal cca 200-400kč, ačkoliv jeho reálná hodnota v porovnání s novým diskem je někde jinde. :slight_smile:
Zatím bohužel všechno jen na ebay, kde chtějí poštovné vyšší než cena disku.

Na ostrá data bych ho ale určitě nebral, vzhledem k tomu, že je to
"Certified Repaired HDD" :slight_smile:

Koukám, že provizi zvýšili z 25% na 35% - to už je poměrně hodně. Při 25% jsem zvažoval využít na řadu krámů co se mi doma povalují a nemám čas to popisovat, fotit.
Takhle si ještě rozmyslím.

Presne jak rikas tech 25% jeste slo a cilovku by si to naslo… Bud nabrali prilis mnoho zakazniku a jsou zmlsani anebo jim tam toho naopak moc lezi neprodano :slight_smile:

Takze ted uz to ma smysl jen u opravdu drahych veci (2000 Kc a vice)

Dobry den,

cenik jsme museli zmenit, protoze predtim poplatek za zpracovani polozky byl moc vysoky a u nasich typickych polozek by nizsi poplatek + provize 25% nepokryla cenu zpracovani.

Pokud budete posilat zajimavy svoz elektroniky, muzeme se klidne domluvit na nizsi provizi (treba tech 25%, ktere vam prisly zajimave).

Kdyztak mi napiste na lubor@bazarobot.cz a domluvime se.

S pozdravem,
Lubor Nosek