Jak začít těžit na nvidia

Ahoj, potřeboval bych poradit jak začít těžit s nvidii.

Zkoušel jsem už všechno ale nedokážu se stím připojit přes guiminer.

Dobra rada: zapomen na nvidii.

Chtěl bych začít s tím co mám, a co se vyplatí těžit? je dobré začít na dogecoinu? a jak to správně nastavit.

Těžba na nvidii:

  1. Nvidie se hodí na aukro
  2. nastaví se dražba od koruny
  3. prodá se a koupí atina
  4. stáhne se cgminer
  5. nakonfiguruje se cgminer
  6. těží se

To mi nedelej, malem jsem se utopil cajem :smiley: :smiley: :smiley:

řekněme když koupím ati, procesor je potřeba měnit tak nebo záleží pouze na grafice?

Pak se ještě optám, když si stáhnu peněženku. jak mi tam budou chodit platby od poolu? popříkladě jaké typy pladeb jsou a co je asi tak nejlepší.

Tak nejlepší platby jsou spíš ty vyšší než nižší, asi tak nejlepší sou ty úplně nejvyšší no. Chodit ti budou složenkou nebo na účet, záleží, co na tom poolu zadáš. Akorát upozorňuju, že těžba probíhá mokrou cestou v těžebních bazénech, takže se určitě při tom trochu namočíš, doporučuju zavřít bočnici, kdyby to šplouchalo. A taky to dost žere elektriky, ono vyhřívání bazénu grafikou v únoru něco stojí.

Tak myslel jsem si že mi někdo jako nováčkovi poradí.

Koukám, že si tady na tobě každej akorát brousí svůj ostrovtip, takže aspoň minimum informací: Na nVidii se dá těžit pomocí Cuda Mineru, vyhledávač ti nabídne dost návodů jak na to, třeba http://rumorscity.com/2014/01/19/cudaminer-guide-for-nvidia-gpus/.
Ale hashrate je fakt bída, tak se nediv, že to tu rozmlouvají.
Přijímací adresu tvé peněženky si zadáš v nastavení poolu do kolonky Payout to, Automatic payout, Withdraw… v různých poolech pojmenováno různě.

Děkuji za radu,jaký pooly jsou tak nejlepší?jinak časem grafiku vyměním a polepším sestavu. PC mi stejnak jede skoro furt.

Pokud to chceš vyzkoušet, tak s tím mizivým výkonem by to asi měla být nějaká mince s mizivou cenou, aby ses vůbec nečeho dočkal. Třeba i ten Dogecoin.
Jak se pozná dobrý pool, toť otázka. Vyhnul bych se poolům, kde těží pár minerů, protože takový pool jde obvykle brzy do háje.
Ale jak se pozná ten dobrý, to bych sám rád věděl, takže i moje otázka těm chytrým tady:
Máte nějaká kritéria, jak vybrat správný pool?
(rádoby vtipné odpovědi si můžete ušetřit)

Těď bych potřeboval chytrou radu, spustim cudaminer a pise mi to chybu json_rpt_call failed. je to potřeba někde nastavit? nebo musí být peněženka synchronizovaná a pak to poběží?

Ono nezaskodi trochu prebehnut toto forum. Ohladom vyberu poolu tu uz tema je. A nastudocat si zakladne veci. Kludne tomu par hodin obetuj…

No, daj si 10 na googli a nastuduj zaklady, inak sa nemame o com rozpravat a to nie som na teba zly, ale nebudeme si rozumiet.

Musis nastudovat o com sa to tu vlastne rozprava a potom sa mozme bavit. Inak ti hrozi, ze akurat tak prerobis aj osrate trenky.

Máš zadané správně všechny parametry? Zkus si tu hlášku hodit do googlu v souvislosti s cudaminerem, třeba něco najdeš.
Výhledově bude lepší přejít na AMD. Víc vytěžíš a díky většímu rozšíření mezi minery, snáz najdeš radu.
Synchronizovaná peněženka? Jedině pokud těžíš sólo, jinak jen když přijímáš mince. Vhodnější je težit na poolu.
Vše jak začít tu najdeš, stačí projít fórum.

TESAT DO KAMENE !!! (Plati nejen pro novacky, ale i pro nektere starsi cleny)

  1. penezenka musi byt samozrejme synchronizovana
  2. Z toho, co pises, mi vyplyva ze se pokousis o solo tezbu, ok, proc ne?
  3. potrebujes spustit penezenku jakozto server
  • predpokladam, ze mas jako penezenku nejakycoin-qt.exe (dogecoin-qt.exe napr.)

  • musis tomu podstrcit .conf soubor s parametry, zejmena tam musi byt:

server=1
rpcuser=neco
rpcpassword=necojinyho
rpcallowip=162.168.1.* … uprav si pro svuj rozsah site

mozna jeste neco jinyho, zalezi na coinu, tohle staci pro BTC a LTC

Penezenku spustis: nejakycoin-qt.exe -c /adresa/k/muj.conf

  1. nasmerujes miner na tuto penezenku, takze ho spustis s parametry:

ip adresa penezenky
user=neco
password=necojinyho

  1. tezis

Nvidiu hodim teda na aukro

az bude grafika zacnu na poolu. Kdyz zadam adresu penezenky na pc coiny budou chodit tam? Nebo je blockchain lepsi?