Jak poslat peníze na skrill přes bitcoin

Potřebuju poradit jak potvrdit platbu přes ten nějaký Bitpay,mám Conbaise

Zkus byt konkretni. Jak jsi postupoval a co presne ti nejde?

Mám teď bitcoiny na nějaké insight.bitpay adrese a potřeboval bych jestli to jde,jak je pošlu na svůj účet u skrillu.Před tím jsem chtěl vědět jak se vkládá na skrill přes ten bitcoin,nešlo mi potvrdit tu transakci na tom bitpay,vždy mi uběhlo těch 15 min. na potvrzení faktury.Psal jsem na support bitpay ty mi poslali odkaz na tu insight adresu kde byla ta má transakce nevyřízená,včera se mi podařilo na tu adresu poslat bitcoiny ze svého účtu na coinbase.

Nevím proč,ale když na skrillu potvrdím ten vklad přes bitcoin,tak jak se to přesměruje na ten bitpay kde se ukáže ten kod,tak pod tím kodem by jsem měl mít odkaz na tu adresu pro ruční vklad,to už bych věděl teď jak na to,ale já to tam před tím neměl,když jsem dal scan toho kodu a pak na mobilu odkliknul payments tak mi vždy vyskočilo tohle:
Insufficient funds,ta třetí volba to mi nefunguje.takhle jsem to zkoušel,než jsem napsal na ten support bitpay.

Takže nové informace ze supportu bitpay mi přišel mail že se to neodeslalo že platba nebyla úspěšně provedena před uplynutím fakturačního platebního okna,chtějí po mě bitovou adresu pro vrácení peněz,mi to vrátí na coinbase kde mi to zas bude brát peníze že bitcoin na burze klesá,ten skrill to má tak podělaný že se to přesměruje hned na nějaký ten bitpay a teď honem jak na to přijít a potvrdit to,ještě jak to je limitovaný těch 15 min. kdo o tom nic neví nemá šanci to stihnout.