Jak jednoduše aktualizovat Electrum?

Zdravím!

Používám peněženku Electrum. Jak se dá na tom samém počítači jednoduše aktualizovat na novější verzi bez ztráty uložených bitcoinů? Stačí ji jednoduše odinstalovat (a ponechat v počítači soubor electrum.dat) a poté nainstalovat novou verzi, která si sama převezme vše potřebné ze souboru electrum.dat? Nebo mám vymazat kompletně všechno a poté nainstalovat novou verzi a použít při tom seed?

A s tím souvisí další otázka - bude nutné v souvislosti se SegWit2X aktualizovat peněženku Electrum?

Předem díky za radu!

Používám Electrum cca 4 rok a jedine co zálohuji a používam k obnově dat je Seed…
Pokud znáš tu formuli těch několika slov… máš vyhráno. Zálohoval jsem kdysi všechny možne věci, ale zjistil sem že si to nejak najde samo.
Po každém formátu i aktualizaci jsem jen zadal tenhle seed a bylo vše v pořádku. Dokonce mi našel i všechny transakce od roku 2013…
Edit:
Pokud jde o SegWit2X… to by mě taky zajímalo…:wink:
PS: Pro jistotu si posli všechny BTC na online peněženku na pár minut a něco si nech na Electrum.
Pak si to aktualizuj respektive vyzkoušej a jednoduše si je pošleš zpátky domu do PC… :wink:

Tak zrovna pro electrum - jelikoz je to deterministicka penezenka - staci jen ten seed a z nej jde obnovit veskere adresy…

Mockrát díky, to jsem potřeboval vědět!