Investiční zlato za Bitcoin

Dovolujeme si Vam predstavit nas investicni web, na kterem jsme se rozhodli akceptovat menu Bitcoin. Jsme prvni web s investicnim zlatem a stribrem, na kterem muzete zaplatit Bitcoiny. Po overeni platby Vam zlato zasleme, nebo si jej muzete vyzvednout a muzete take vyuzit nasi uschovy na tri roky zdarma. Vase Euro Zlato vice na
http://www.eurozlato.cz/burza/

Ceny zboží vidím uvedené jen v Kč. Když ho dám do košíku, zase jen kč a výběr přes kterou banku chci platit. Těžko říct jestli bych za BTC u Vás něco koupil, když nevidím u zboží ceny uvedené v BTC.

Zlato=Bitcoin!
5a776cfbedd4d

Ano ceny jsou v czk, platby prijimame zatim individualne. System je jiz nastaven a v kosiku je moznost ,zpusob platby, s bitcoinovym clientem. Ceny urcujeme dle aktualni ceny BTC. Po objednani vam prijde email s instrukcemi. http://www.eurozlato.cz/a-kontakty

Ano zlato = bitcoin , prave proto akceptujeme bitcoin. Chceme lidem umoznit mit penize bud v bitcoin nebo ve zlate. Je na kazdym z nas co zvolime. Nekdo chce virtualni menu premenit na fyzicke kovy. Libi se nam Bitcoin, protoze je férovy.

Bylo by hezke, kdyby tam byly uvedeny ceny nebo aspon voditko jak si o cene udelat predstavu. Mam na mysli neco jako, ceny jsou z dolaroveho kursu a jeho prevodu podle mtgox, nebo u polozky bitcoin client specifikovat cenu.

Jinak web je prima :wink: jsem rad ze to jde.

Souhlasím s ostatními - cena je to nejdůležitější… chce to připsat alespoň způsob výpočtu (např. čnb,mtgox) a taky jak se určí čas pro určení kurzu.

Zajimavy pocin…

Jen jako namet k UX a spol.

Web pekny, aleklika si na tabletu uz dobrych 5minut a neni mi jasne komu web patri, pripadne komu patri firma ktere patri web a od toho se pk odviji ze ani nevim jakou historii za sebou ona firma ma.
Nevylucuji, ze onyinformace tam mate, ale trebas ja je nejak na prvni dva ohledy a pritom je to udaj ktery mi rika, jak moc mohu webu verit. Precijen jde o penize a ne o nadsenecky projekt v ramc kamaradstvi.

Jina se pridavam k podnetum ktere tu zaznely od ostatnich a jdu dumat jestli z bitcoinu udelat zlato nebo naopak :slight_smile:

Chce to hlavně zlevnit, ceny jsou tam docela přemrštěné. Většinou s váhou padá cena/g, ale tady je to naopak :slight_smile:

http://www.eurozlato.cz/c-kup-zlato/

Zde je naše nabídka zlata http://www.eurozlato.cz/c-kup-zlato/ Na naší burze jsou ceny dle uvážení majitelů zlata, proto jsou vyšší.

Naše ceny jsou oproti ČM nižší :slight_smile: Lze platit BTC, ale na požádání emailem nebo tel. Čekáme na licencovanou směnárnu.

Zdravim vsechny zainteresovane. Kdyz uz nam tady Alesh neodpovedel na to, co zajimalo bSira, tak vam zkusim odpovedet ja ;).

Eurozlato ma dole na strankach uvedene dva partnery: Clinicsimply.cz a Bitcoinminer.cz. Pokud se skocite podivat na kontakty cliniksimply, tak tam najdete Ing. Renatu Košnarovou, ktera je zaroven uvedena v kontaktech eurozlato. A sidlo firmy cliniksimply najdete na uvedene adrese Pardubice - Bratranců Veverkových 396 - jak vypada vchod do firmy cliniksimply uvidite na uvodni strance dole, obrazek treti zleva :). A pokud se podivate na strankach eurozlato a bitcoinminer na adresy uctu, tak vam je pak jesne, ze partneri udavani na strankach eurozlato jsou vlastne jejich majitele ;).

Prisel jsem na toto spojeni hlavne diky tomu, ze je udavany partner bitcoinminer.cz. Sel jsem si totiz kdysi popovidat s jednim panem ohledne bitcoinu prave na tuto adresu do firmy clinisimply. Pak jsem ale musel investovat penize jinam, takze z nasi spoluprace bohuzel seslo :(.

Pokud si mohu jen trochu zaspekulovat, tak bych si tipnul, ze prave tento pan je ted tady prihlasen pod nickem Alesh, protoze jeho jmeno je Ales ;). Je jen skoda, ze sam tady neupresnil potrebne informace, o ktere zadal bSir.

Teď je jasný proč má krkavec v nicku “007” :D.

Můžu se zeptat zda toto opravdu platí? Tzn. minimální objednávka slitku zlata od 100kkč výše?

To beru, ale nechci být rýpavej, proč bych měl kupovat dráž, když za podobných podmínek (nekoukal jsem na doručovací podmínky) mohu nakoupit výrazně vevněji - (výrazně myslím v řádech X stovek i tisíce) a bezpečněji. Beru to z toho pohledu, že tento “obchod” vidím poprvé.

No vidíte, děkujeme za reklamu :slight_smile: Eurozlato má již dvouletou historii a 100vky zákazníků. Ano podporujeme Clinic Simply a Bitcoinminer, kteří jsou naši partneři. Konkretně Bitcoinminer je i náš projekt, který dle nás čeká zajímavá budoucnost. Obchod je založen na důvěře a tu je třeba si získat. Snažíme se o zajímavé podmínky pro investory a to je nejdůležitější. Velmi nás zajímají platby Bitcoiny a připravujeme další projekt :slight_smile: Rádi investujeme. Pokud krkavec007 nás již navštívil, tak je jasné, že existujeme fyzicky:-) To, že u nás neinvestoval je jen jeho věc a jeho svobodná vůle, kterou respektujeme. Zároveň se nám, ale nelíbí, když si za námi někdo přijede a získává informace, které pak využívá :-(, ale to tak asi je.

Otestujte si nás. Zlato již máme i skladem a snažíme se o lepší služby každým dnem. Děkujeme za připomínky. Již můžete s námi obchodovat od 1550 kč. Dodací lhůty do 100g jsou nyní ihned.

A není Bitcoin založen na důvěře lidí i když je virtuální ? Podporujeme Bitcoin !! A pokud chcete zlato za Bitcoin kontaktujte nás. Nemusíte nám věřit, ale otestujte si nás.

Alesh

Jen reaguji na predchozi prispevek. Neinvestoval jsem u Vas, protoze jak jsem psal vyse, investice jsem musel pouzit na neco jineho, nez na bitcoin :(. Jen jsem nepochopil, jak jste prisel na to, ze jsem za Vami prisel ziskat informace, a pak je vyuzil? Muzete to upresnit? Dekuji.

Tomu prilis nerozumim…

Nikoho neobvinujeme, jen nám to tak vyznělo… Pojdme spíše obchodovat :slight_smile:

Je mozne nejak videt cenu v BTC pred samotnym dokoncenim objednavky?

Bohůžel zatím se platba BTC dělá pouze individuálně. Pracujeme na tom. Musíme dodržovat zákony ČR a respektovat ČNB. Již máme směnárnu, která má platnou platební licenci pro ČR, jen zatím není hotov platební systém. Našim klientům však velmi rychle na dotaz odpovíme a dohodneme podmínky včetně kurzu. Již bylo možné platit BTC automaticky, jen jsme tuto možnost zatím odstranili. Informativní kurz zde, ale dáme.

Na stránkách, keré tu propagujete, jsem nenašel ani zmínku o Bitcoin. Je mi líto, ale pak se mi zdá podpora z vaší strany nulová (myslím podpora bitcoinu jako takového, ne pouhá akceptace). To je trochu málo na to, aby téma bylo vystaveno zde v sekci “Obchody které podporují BTC”