HW za BTC

Ahoj, jsem tu sice nový, ale zkusím podpořit touto cestou rozvoj obchodu s BTC.

Nabízím zcela nový, nerozbalený, nepoužitý HW se zárukou, s dokladem, koupený v ČR za (snad) zajímavé ceny. Zabývám se prodejem HW a elektroniky pro státní správu, tak snad se dostanu na dobré nákupní ceny.

Pokud chcete, hoďte mi PN nebo odkaz na ALZU a já Vám to rád nacením.

Platba v BTC, doklad o koupi by pak byl vystaven jako placený v hotovosti. Nechci platbu předem, ani zálohu na nákup zboží. Platba ideálně při osobním předání (v Praze) nebo pak dle individuální dohody. Nejsem žádný podvoník, nabízím úplné odkrytí své identity.

Pokud to myslíš vážně, udělej e-shop. “Pokoutné” obchodování přes PM ve mě nebudí důvěru, sry. Pokud nabízíš plné odkrytí své identity, proč to neuděláš teď a tady? Ad. nechci platbu předem - pokud nejsem z Prahy, pošleš mi zboží a já teprve poté pošlu BTC?

Refat - chápu, rozumím … ale … nemám kapacity dělat eshop, navíc “nejsem ajťák” a nechci investovat čas ani peníze do eshopu.

Myslím to dobře, ale zcela veřejně pro stovky userů se odkrývat nebudu, kdo ví kdo všechno to tu čte :slight_smile: Nicméně by se obchod realizoval přes www.nwa.cz …

Carlosovi a jiným “moderátorům” se určitě mohu zcela odkrýt - mohu poskytnout svá data a tyto nechat ověřit. Ale myslel jsem to jako “službu” pro nadšence do cryptoměn … samozřejmně s nějakým mým ziskem anebo poptávanou protislužbou v pomoci postavení a zprovoznění těžebního stroje … nebo nákupem ASICu …

No a prodej zboží mimo Prahu jsem do detailu nepromýšlel - já se tu registroval teprve minulý týden a nebral jsem to jako “profi” nabídku nějakého protřelého obchodníka … ale pokud by někdo něco chtěl, tak ať dá vědět třeba tady na skle … nebo kdyby někdo chtěl třeba HW za postavení mašiny / za sehnání ASICa atd.

Ahoj no myslím si že jakkoliv podpořit Bitcoin je jedině dobré možná ti napíšu :smiley:

Ahoj
HW za BTC ci jine, je to spis na pokraji toho co delam,
ale da se po domluve cokoli

obchod.usb2.cz

PS: bezne obchoduju takze odeslani by nebyl problem asi kamkoli

Jarda