Hledame vyvojare na vyvoj btc trading bota

Dobry den,

se svym obchodnim partnerem hledame vyvojare, ktery nam podle jiz zpracovaneho zadani naprogramuje btc trading bota.

Ani jeden z nas neni programator, proto nemame preference ohledne programovaciho jazyka - klicova je pouze rychlost exekuce obchodnich prikazu.

Je to projekt na cca 1 - 2 mesice vcetne testovani, nutna znalost anglictiny, vyplata honorare oproti fakture.

V pripade zajmu o spolupraci me, prosim, kontaktujte a domluvime dalsi podrobnosti.

Diky a zdravim.
Stepan Gregor

Par dotazu:

  • kolik za to nabizite?
  • kdyz ani jeden z vas neni vyvojar, jak dokazete odhadnout delku trvani projektu?
  • nastinte prosim strucne strategie, na jejichz zaklade bude bot pracovat :wink:

Dobry den,

diky za vase otazky.

  1. CZK 40.000 / mesic
  2. Ani jeden z nas neni vyvojar, ale projekt jsme nechali nacenit od nekolika softwarovych firem vcetne posouzeni pracnosti projektu
  3. Prioritne by to melo umet streaming websocket od Mtgoxu. Nasledne by by prichazela v uvahu BTC-e, pokud vim, tak dnes spustili beta streaming.

Melo by to umet nasledujici:

  1. ukladat historicke obchody do nejake databaze - to by se pouzivalo pro back-testing vstupnich parametru

  2. vstupovat a vystupovat z obchodu na zaklade obchodniho algoritmu. Nejde o zadnou “high-level” matematiku, ta se dela bokem. Slo by napr. o kombinace podminek typu:

  • objem obchodovanych btc za posledni vterinu
  • % zmena ceny za posledni vterinu/minutu atd.
  1. generovani reportu & email alerts

Platformu nevim, ani jeden z nas dvou neni programator - ja jsem matematik a kolega podnikatel. Tady bych to videl spis na diskuzi s tim, kdo by to vyvijel.

me slo spis o ten algoritmus - ten bude vas, jakoze matematika? nechci vas od toho zrazovat, ale na goxu je dnes uz tolik botu, ze se obavam, ze realnych lidi tam je tak promile. a pokud chcete prijit s necim novym…no, nevim :slight_smile:

Otazka je, jak moc dobre ten algoritmus umite popsat. Vetsinou mam zkusenosti, ze to vypada tak nejak “my bychom chteli, aby to delalo toto” … po naprogramovani to presne “toto” sice dela, ale zakaznik si predstavoval neco jineho, jen to nedokazal popsat vse a naraz. Mate udelanou analyzu vsech moznych stavu, nebo mate v hlave obraz a analyzu nechate na programatorovi?

Jo, kdyz se Vam to povede, presne to po mne dnes zakaznik chtel, odmitl sem, rad Vam ho dohodim, nebojte se ozvat (mel predstavu dveste obchodu za milisekundu z domu…).

Jak to chcete udelat, kdyz nebudete mit hardware v budove burzy?

Jarda

PS:Pro jinej projekt delam zobrazeni stavu do 3D prostoru, sem pro kazdou spatnost, pokud bude neco zajimaveho, dejte vedet, rad si pokecam.

:slight_smile:
5a77c880bb46f

Ostatni boti vubec nevadi, spis naopak zvetsuji momentum trhu, coz hraje ve prospech nasi strategie. Statisticky funguji nejlepe ty nejjednodusi algoritmy.

Nicmene ucelem meho prispevku neni algoritmus hodnotit, ale najit schopneho programatora, ktery ho napise. Pokud byste o podobnou spolupraci mel zajem, tak mi dejte, prosim vedet.

Mam napsanou konkretni dokumentaci z “matematicko-provozniho” hlediska. Snazili jsme se vsechno popsat, ale nedelam si iluze, ze jsme pokryli plne vsechno. Z IT hlediska dokumentace nic neobsahuje (platforma, programovaci jazyk atd…), protoze IT vecem vubec nerozumim.

Zadani je napsano tak, ze bez vstupnich parametru nejde v realu pouzit, takze pokud chcete, muzu Vam ho poslat, abyste si sam udelal predstavu.

Tohle neni high-frequency trading projekt, kde by rozhodovala mikrosekundova latence. Slo mi spis o to, aby ten kod byl nejak rozumne optimalizovany a dokazal “rychle” reagovat. Za kazdy kontakt budu jedine rad, klidne mi ho poslete do zpravy. Jen nemuzu odpovedet, nejsem jeste verifikovany user.
Diky.

Fajn, rad se podivam … do PM vam poslu mail.

Otazka je, co je to rychle, statistiku z 5 milionu radek dokazu cca za vterinu, staci to?
Optimalizaci bych to jeste natahl tak o rad, ale na vic asi nedosahnu.
Jak rozsahla cekate data?

Pro real-time trading bude potreba drzet vzdy jen data o provedenych obchodech za urcity casovy horizont ne delsi nez nekolik minut. Bude to tedy vyznamne mene, nez Vasich 5 milionu.

Zní to zajímavě. Taky bych to určitě mohl programovat. Ale myslím, že podle toho časového odhadu by to nebylo dobré. Za tu dobu to určitě udělat půjde, ale aby to fungovalo, skutečně dobře fungovalo bude potřeba všechno důkladně sledovat a podle zpětné vazby průběžně upravovat. Jinak to budou jen vyhozené peníze.

Jestli chcete, poslete mi ve zprave Vas email, muzem to probrat.