Goldentowns

Zdravím, chtěl bych vám představit už delší dobu spuštěný projekt od tvůrců hry Anno1770. Jde o klikačku, strategii ve které je možnost vydělání peněz. Hra je založená za budování, politice a válčení. Investice není nutná! Vše je zdarma, ale s investicí jde vše samozřejmě rychleji. (Nyní i vklad pomocí Bitcoinů GoldenTowns Game Is Accepting and Paying out in Bitcoins )

A teď trošku návod.

Hned po přihlášení do hry uvidíte svoje základní město, které se skládá z radnice, skladu, hřbitova, šesti domů a šesti továren (mlýn, farma, kovář, pila, kamenolom, a jílová jáma), pro výrobu základních surovin (zelenina, maso, železo, dřevo, kámen a jíl). Všechny budovy jsou na levelu 1.
Na začátku hry máte každou surovinu po 100 kusech a pro tyto suroviny potřebujete zmíněný sklad. Tady si dávejte pozor hned na začátku, protože sklad má sice kapacitu 600 kusů ale jenom 100 od každé suroviny! Pokud vyrobíte další suroviny a nebudete, mít místo ztratí se Vám.

Každou stavbu ve městě je možné upgradovat na vyšší úroveň a vždy je k tomu potřeba nějaké další věci (upgradovat silnice, volné dělníky nebo další budovy v dosahu).
Na začátku je důležité upgradovat silnice na lvl. 2. Budete je potřebovat pro další upgrade továren a jiných budov. Všechny budovy, které chcete upgradovat na lvl. 2 vyžadují silnici na lvl. 2 + jednoho nezkušeného dělníka, který bude pracovat v budově + dalšího dělníka, který bude budovu upgradovat. Silnice musí být, propojena s hlavní budovou, jinak upgrade „neplatí“. Každou stavbu můžete urychlit pomocí goldů nebo volných dělníků, které vložíte do probíhající stavby.
Další důležitý krok hned na začátku je „produkce“ dělníků (obyvatel města). Tyto dělníky může produkovat jediná budova, a to radnice, která na výrobu jednoho dělníka potřebuje 25 kusů masa + 10 kusů zeleniny + volné místo v obydlí.
Tady se Vám naskýtají dvě možnosti, a to:
Postavit nový dům na volné místo,
upgradovat stávající dům na lvl. 2. Tato možnost je o něco složitější, protože dům na lvl. 2 vyžaduje silnici lvl. 2 + tržnici v dosahu této budovy.
Za vydělané goldy si můžete nechat poslat na PayPal, a spoustu jiných peněženek poslat eura (1 gold = 5 euro) nebo zlaté cihličky.

www.goldentowns.com/ - Zde je můj referální link, budu rád když se pode mě registrujete, protože bude vy i já dostávat 10% surovin navíc.

Doporučuji si přečíst pár návodů před dobrým začátkem.
http://praca.snadno.eu/Goldentowns.html
http://www.seo-solution.cz/vydelek-hranim-her/goldentowns

Samozřejmě se naváhejte na cokoliv zeptat, jsem při vás :slight_smile: