Faucet pomocník

Čest,zde pajamac.
V tomto článku bych Vám chtěl představit projekt Faucet manager.

Jedná se o aplikaci která vám umožní vydělat za den teoreticky až 72000satoshi tím že budete psát vlastní BTC addresu a vyplňovat capcha code o zbytek se stará aplikace.

Tato aplikace je stále ve vývoji takže nás velmi zajímá odezva od uživatelů.Proto bych vás poprosil aby jste sem psali veškeré nápady na vylepšení aplikace.

Zde stahovat aplikaci

Pajamac
Donate me:1GzMDf3eaqHFpfYwMpc8xYwLySajspBUAZ

Jsou dostupné zdrojáky?

Protože když někdo hodí jenom binárky na fórum o Bitcoinu, jedná se s vysokou pravděpodobností o spyware (dá se předpokládat, že to budou spouštět lidi, co vlastní nějaké bitcoiny). Zvlášť tedy když ten dotyčný má pouze 1 příspěvek :slight_smile: To samozřejmě není nic proti tobě, ale do té doby

program nedoporučuju spouštět!

Maximálně tak ve virtuálu, kde nic jiného nemáte (ale to vlastně platí tak obecně).

A ještě si tedy neodpustím něco:

0,00072 BTC je asi 8 korun denně! To jako vážně někdo celý den vyplňuje captchy, aby si vydělal 8 korun? A to ještě teoreticky? Není lepší jít jednou za měsíc na jednu hodinu pracovat a zbytek měsíce strávit nějak produktivněji? Zkuste mi to prosím někdo vysvětlit, já to prostě nechápu :slight_smile:

Jinak tedy k programu nic nemám, protože jsem ho nespustil, tak se omlouvám :slight_smile:

Ahoj,děkuji za otázky a názory.

1.Naprosto chápu Vaší obavu,zde je celý zdrojový kód klikni

2.Tento program byl vytvořen se zaměřením na věk 13-18let což jsou lidé kteří si nemohou pořídit mining hardware,do práce nechodí a také z vlastní zkušenosti vím že rádi klikají na klikačkách.
Takže pro člověka s zaměstnáním je tento program na nic.

Doufám že jsem vše zodpověděl.

Pajamac
Donate me:1GzMDf3eaqHFpfYwMpc8xYwLySajspBUAZ

Taky jsem si rikal ze 8 Kc denne je smesne :slight_smile: ale aspon snaha…

Kazdopadne kvuli osmi korunam riskovat instalaci sw zavirovani nebo spyware :)) neni dobre… :ghost:

8kč denně je směšné i pro 10 letého :slight_smile:
Klukovi dám radši 10 denně, aby podobné věci nestahoval a nespouštěl… :slight_smile:

Asi tak :cowboy_hat_face:

Zdravím,chtěl bych se vás zeptat proč ten program stále považujete za spyware.Přesto že jsem vám sem dal kód celé aplikace!

To je zdrava-bezna paranoia. Dokud nebude nejakej rozumnej audit kodu, tak je lepsi nic neznameho stahovat a spustit obecne. A kdyz, tak v nejaky virtualni masine.

Kazdopadne tady na to neni asi komunita, co by tu app nejak ocenila nebo chtela provozovat (mozna se pletu).

Ja cenim tu snahu, ale presto to stahovat nebudu.