Coinbase

Zdravím. Už se prosím Vás někomu toto na Coinbase stalo?

Když přejdu na stránku zobrazí se jen:

Coinbase error.
This request has been rate limited. You’re making too many requests to our servers from this computer, please wait an hour and try again.

Vážně mě nenapadá jak to vyřídit. Z jiné IP adresy nebo přes mob. data do účtu vlezu. Ze své IP adresy nikoli. Stihl jsem založit účet, verifikovat a konec.
Už jsem zkoušel hledat zda v nastavení není blacklist na IP. Zkrátka mě nic nenapadá.

Díky za názor.

Sdilena IP? Nepretezujes jim API nejakym jinym programem?

Tak to bude zřejmě tou IP. Zkoušel jsem to teď na dalším ntb a stejná chyba.
Hledám tedy ještě zda mam statickou neb dynamickou IP - není na to nějaký nástoj?

Nastroj asi ne, ale nekdy to je mozny odvodit podle reverzniho zaznamu… zkus https://www.whatismyip.com/what-my-ip-says-about-me/?iref=home

o to jestli je dynamicka nebo staticka tolik nejde, spis o to jestli je vyhrazena nebo sdilena…

i kdyz je fakt ze vyhradit jde jen pevna (staticka) adresa.

Používám coinbase.com pro nakupy pomocí karty a v poho. Taky sem tam posílal učtem a bylo to tam kupodivu druhý den. Vyběr asi pujde taky v poho protože jsou v EU. Banka mbank žadna blokace, což mam potvrzeno. Asi jsem ti přimo neodpověděl, ale snad i tyto informace někomu pomužou.

Potřeboval bych potvrdit jak je na tom coinbase s výběrem přes český banky. Ja třeba jsem nedávno četl že FIO banka bude blokovat transakce… Jaký informace máte vy?

zatím peníze do FIO banky z burzy chodí

mbank nic neblokuje.

Zrovna jsem vcera mluvil s clovekem, co popisoval problem vyberu z coinbase do Fio a do Airbank (znelo to spis jako problem coinbase nez tech bank).

Pokud muzu doporucit tak s Fio<>Bitstamp nebyval nikdy problem a pochybuji ze se neco v tomto smeru zmenilo.