Chyba QT klienta

Ahojte,
mám problém s QT klientem, po nainstalování i nejnovější verze mi nadměrně zatěžuje počítač a ten se někdy po přehřátí sám vypne, důsledkem je že klient chce znovu a znovu přestavět bloky, je to nekonečné a už několik dní nelze se dostat vůbec ke konci. Co s tím? mám W7. Ve walletu mam nejakou částku a nerad bych o ní přišel. Zkoušel jsem ji importovat do QT klienta pod linuxem a tam se z nějakého záhadného důvodu furt ukazuje původní wallet i když ho přepíšu tímto z W7. Jiný taky z W7 tam ale jde. Poradíte jak zbytečně nepřestavovat znova bloky? Kubi

Na w7 zadej do spustit -> %Appdata% a najdi Bitcoin složku bude tam wallet.dat ten si skopíruj nebo vlož na flashku a pak ji nakopíruj na plochu v Linuxu poté si otevři ./bitcoin (pokud ji nevidíš Ctrl+H) a wallet.dat co tam je vymaž a nakopíruj tam tu wallet.dat z Windows 7. vypni a zapni klienta a koukni do přijmi,měla by tam být tvá Bitcoin adresa z windows 7 pokud tam není tak nevím čím to může být ale já to tak normálně udělal a jede to vpoho… Jinak problém se 100% zátěží mám taky a taky se mi počítač vypínal = i na Linuxu 15.04. Na notebooku to sice jede občas na 100% ale po synchronizaci hned spadne a nad 25% nevyleze.

JJ díky, zkusím tento postup, zkousel jsem to nakopirovat rovnou z flesky a nevim proc vzdy po preskenováni se tam opet objevila stara penezenka z linuxu. mam jeste jednu jinou z W7 a ta to v linuxu prepise a funguje v pohode tak nevim.

Je potreba kupovat poradny CPU vetraky abyse vam to neprehrivalo :wink:

Problém zřejmě vyřešen, není nad to mít (ne)pořádek v zálohách waletů :-). jinak jsem BT převedl na elektrum a je po problému.