Ramirezuv koutek exoticke eletroniky

aha, takze niekto sa tu do toho pustil skor ako som sa k tomu dostal ja, kedze zatial na to nebol cas :slight_smile: Ramirez, drzim palec.

Původně jsem to moc nechtěl roztrubovat, ale nevydržím to nepochlubit se :slight_smile:
Dostalo se mi do pracek několik Avalon sample čipů. Fakt existují :slight_smile:

Tak, teď musím nakreslit a nechat udělat PCB, a zkusím to propojit s Lancelotem. Bude to fuška …

makeeeeeeeej!!! držím všecky 4 palce …
:slight_smile:

mam toho ted moc :smiley:
delam k nasim k bazenu mereni teploty v solaru a spinani cerpadla :smiley: to je ted #1

Jak už jsem psal dřív, dostaly se ke mně nějaké levné čínské usb huby. Pokusil jsem se je trošku upravit k minerově obrazu a použil jsem je k otestování kvanta USB asicu.

Redukce napájení ATX zdroj - USB hub, USB hub zeshora.

Redukce napájení ATX zdroj - USB hub, USB hub sezdola.

Detail USB hubu sezdola, tohle fakt uz pri 5A neshori :slight_smile:

Celkovy test mineru, zeleny blik = share.

sikovnej kluk :slight_smile: nebyl by jeden k mani? :slight_smile:

No v podstate je to tohle: http://www.aliexpress.com/item/New-10-Port-Hi-Speed-USB-2-0-Hub-Power-Adapter-for-PC-Laptop-Black-Free/721386938.html

Cena 8,15 USD + prijemna cena rychlejsi dopravy FedEx za 12,08 USD, kdyz nechces cekat a beres toho vic.
Plus MOLEX IDE male konektor, nejlepe z nejake redukce, tzn i s draty, plus 5,5/2,5 konektor a hlavne plus hodina drbani se s pajkou :confused:

Tak jsem si zas po dlouhé době hrál s Lancelotem. Dopájel jsem si na něj konektor a
udělal jsem si z něj generátor VGA signálu.

Následovat bude čtení videa z CMOS kamery a zobrazení na monitoru :slight_smile: