Prodám fpga

milanerber@centzrum.cz
Zdravím dá se tu sehnat někdo na odkup fpga 15y od Ztexu ? Mám jich 50 a rád bych je prodal.

presunuto do spravne sekce.

Kolik chceš za jeden kus (v BTC)

Při současném kurzu 3BTC za kus

3 BTC kus
5a77bd6f9df24

to je otazka ceny. mel bych pro ne i jine vyuziti, ale nemusim je mit za kazdou cenu.

edit: 3BTC/ kus? pri tomhle diffu? tak to jsi bud blazen nebo provokater :wink:
chtit cca 10 tisic za zarizeni, ktere pro prevaznou vetsinu populace nema zadne vyuziti, to je sila.

10 usb erupteru s 3,36 ghs koupim za 1btc.

nový je za 800 euro

Tyto jsou 3 měsíce staré

to je sice hezke, ale tezko uveritelne. pred pul rokem jsem komunikoval se ztex a uz nic nedodavali, jen serie cca 100ks na zakazku za uplne iracionalni ceny. hezky jsi naletel.

mám je přímo od nich pokud je někdo chce je k mání 50 ks

Nevim proč pokud je chceš tak jich mám 50. Objednával jsem je v květnu a dodávka přišla koncem července. A byl bych rád pokud by tu psali jen zájemci a ne prudiči bez prostředků. 1ks 2,5 - 3 btc podle odebraného množství. Díky

Mno, pekny .)
Prudic bez prostredku sice nejsem, ale neva. Pokusil ses aspon o obranu, kdyz uz ne argumenty, tak aspon pokusem o urazku .)

Nemyslim, ze bys tu nasel vola, co ti da za (z hlediska BTC) bezcenny kus HW 3BTC.
Pokud jsi je objednaval v kvetnu, tak jsi blazen a pokud prisly koncem cervence, tak i looser .)

Opakuju, za 1 BTC dostanu cca 3x vyssi vykon s nizsi spotrebou v USB erupterech a ani ty se uz nikdy nezaplati. To je konstatovani faktu, nikoliv pruzeni. Chapu, ze se snazis minimalizovat ztratu.

Ja FPGA pouzivam pro jine ucely, tam nejakou cenu maji, ale tady ne. Pokud je chces prodat, dejme tomu. Vezmu vsechny, za 3 BTC. To je ferova nabidka.

neni tohle to co prodavas uz od cervence? https://bitcointalk.org/index.php?topic=260813.0

Myslim ze ne, Milan77 z bitcointalk.org je ze Srbska, uz jsem s nim byl v kontaktu.

No TFUJ !!!
Pochopil bych takovou nabídku někde v inzerci Blesku, ale tady? :slight_smile:
Navíc, když se prodávající ohání nákupní cenou, měl by brát v potaz i rozdíl kurzu. V 05/2013 byl kurz cca 100$/BTC, dnes je cca 200$/BTC.
Je to jeté zboží bez ROI. Takže … hodně štěstí.

Nabízím 0,4 BTC za kus

koupím starší FPGA Ztex 1.15y nebo Cairnsmore1 (4 čipy na desce) dříve používané na těžení bitcoinu, nabídněte: dedmaroz.85@gmail.com

prodám 46 fpga 1.15y . Nabídněte cenu za Ks
Lze i stroje od KNc Miner výkon 2,7 th/s