P: 50 mh/s ASICshares z LTCGear.com, 8USD/MHs

Predam 50 MH/s Asicshares (1 MH/s=10 Asicshares) na cloudminingu od http://ltcgear.com .

Cena 0.018 BTC/MHs , pri tejto cene je navratnost cca 60 dni vratane 2% rastu difficulty na LTC v kazdej periode.

Minimalny odber je 10 akcii = 1 MH/s, ked niekto zoberie vsetko naraz dam to po 0.016 BTC.

Lacnejsie sa to da kupit len priamo v eshope ltcgearu , ale minimalny odber je 160MH/s za cca $900. Toto je moznost pre tych co chcu zariskovat len drobne…

Pre realizaciu obchodu je treba si zalozit ucet.
Oficialny thread je tu: https://litecointalk.org/index.php?topic=6401.0

Preco to predavam? Toto su asicshares z multiplyingu, ktory prebieha raz za 6 tyzdnov a mam ich zadarmo…

Používáš ten Dual Mod? Vyplatí se to dokoupit?

Uprimne povedane ta navratnost je tak rychla ze som sa uz dalsimi variantami vobec nezaoberal, divam sa na to a vychadza mi ze dual mod stoji dalsich cca 24 USD za MH/s Scrypt-N. Co je dost dobre, ked to tu nepredam tak dokupim :smiley: Podla poolpicker.eu je potom navratnost 30 dni…

Este doplnam, ze vyplata vytazenych coinov je kazdu sobotu za cely tyzden dozadu, tj kto kupi shares este dnes, ma zajtra cca 15% nazad…

ahoj napiš mi na yoss@email.cz, něco od Tebe koupím… :slight_smile:

na ltcgear jsem se o ASICsherech dočetl i tohle:
Hosting and power costs are included for one year. After each year, a power/hosting/maintenance has to be payed to maintain ownership for another year. The fee is around 5% – 20% of initial share price and it can be calculated only at the end of the year.

takže by bylo dobré napsat sem i jak dlouho ty shary máš a nebo kdy se má platit ten roční poplatek…

Sorry moja chyba, len ma vobec nenapadlo ze by zivotnost toho mohla byt cez rok…Tak ako u hardware. Je fakt, ze majitel robi raz za 6 tyzdnov multiplikaciu existujucich akcii, aby udrzal ich vykonnost, ale dokedy mu tato charita vydrzi neviem…
Inak platby vynosov uz prebehli, takze dalsie az buduci tyzden…

Zostava mi 43 MHs
5a77efd24e44f

Dalsie dividendy boli vyplatene, znizujem cenu na 0.015 BTC

ostalo mi 5 MH/s
5a77efd4670d1

Asi je zbytečné se ptát, ale nemáš ještě :slight_smile:

Já bych něco na prodej měl, i větší množství. Je třeba ale zdůraznit, že to patří mezi rizikové investice. Výnos je sice nadprůměrně dobrý, ale také to může kdykoli skončit…

kolko chces?