Nepotrvzena transakce - very low fee 1sat/B

Urobil som totalny omyl v poplatku na tx ( namiesto 100 satoshi na B som dal 1sat. ): tx: 22fb9e3102450048038c1276ff46541a34e0200446763cf995580b26cb8b2077

Skusal som akceleratory u Bitmain, ViaBTC … - bez vysledku
Skusil som urobit dalsiu transakciu a opat bez uspechu

Transakcia sa nezrusila uz dva tyzdne. Pravdepodobne visi na nejakom node.
Je mi prakticky jedno, ci sa vrati spat alebo pride adresatovi.
Nejake napady?
Dakujem za postrehy / pomoc

Toto tema

https://staker.cz/forum/showthread.php?s=&threadid=3392

jsi cetl?

Jasne ze jo :slight_smile:

a) čekat až ta tx projde nebo se (teoreticky) stornuje a vrátí (reject minery) - osobně se mi tohle ještě nikdy nestalo, vzdy to po nejake dobe doslo= je pravděpodobnější že to bude seklé věčně - to vidim na vecnost

b) jestli máš ještě nějaké btc na té samé adrese nebo v change (zkrátka jestli jsi neposlal všechno a něco se ti vrátí) tak můžeš zkusit fintu - poslat z té peněženky další tx (třeba sám sobě na jinou adresu) - ale s vysokým poplatkem.

  • nezostalo mi tam zial nic, skusil som si poslat do kazdej penazenky par tisic satoshi a potom ich poslat na opat na cielovu adresu. Transakcia presla, ta stara zostala nedotknuta

c) můžeš googlit a najít jak udělat “double spend” a pokusit se to poslat znovu s vyšším poplatkem (na mě moc složité) - prijde mi to ako risk a je to pomerne zlozite

Preto moja otazka, co s tym? Je sanca je mempool zahodi moju transkaciu v dohladnej dobe? Alebo je nejaka moznost ako urychlit transakciu? Pisal som do viabtc - nemaju zaujem to riesit - too low fee, potom btcstrike - ti chcu 4000 dolarov !!!, pisal som aj na antpool kde tazim, neodpisali a to iste slush. ( tam tazim viac ako tri roky, cakal by som aspon odpoved :frowning: )

edit: na transakciu som pouzil QT wallet 0.15.0.1

Nakoniec sa mi podarilo urobit double spend. Ak by niekto mal problem u QT wallet, mozem poradit.