Hosting, domény, Servery - za Bitcoin

Ahoj, pro ty z Vás, kteří potřebují a nebo budou potřebovat koupit doménu a hostovat internetovou stránku - fórum, blog atd uvádím možnost koupit si hosting pomocí Bitcoinů.

http://instantcpanelhosting.com/cz/

Běžný hostingový účet začíná na cca 10kč měsíčně a po provedení bitcoin platby je váš účet ihned vytvořen a jsou vám zaslány přístupové údaje.

Hosting pro web: 10kč
VPS od cca 80Kč
Dedi od cca 900kč
Je tu možnost linux, remote desktop (pracovní plocha nonstop běžící) atd atd.

Pro ty kdo hostingu nerozumí ani nechtějí rozumět, pouze potřebují WWW stránku (blog/fórum atd.) se vším pomohu a vytvořím za maximálně přijatelnou cenu. Nemusíte se o nic starat, prostě vám vytvořím web a zajistím aby fungoval. Už jsem to dělal mockrát.
:wink:

Tady mi napište na chat / zanechte zprávu na email.

Tak doufám že mě vyzkoušíte a rád uslyším co potřebujete, s čím si nevíte rady a podobně. :cowboy_hat_face:

Pro ty kdo hostingu nerozumí ani nechtějí rozumět, pouze potřebují WWW stránku :
no to jsem já : mě je líto i těch 10Kč, prostě jsem takový skrblík…

Jestli se ti nechce dávat ani korunu/bitcoin za hosting, můžeš zkusit využít služeb jako webgarden.cz, webnode.cz, tam si to založíš zdarma, jsi však omezený tím co si tam dáš za web. Pokud však potřebuješ někoho kdo prostě nahodí web, který potřebuješ, který sis vybral, tak mi napiš. PS: Přenosy již existujících webů z jiných hostingů zdarma.

Zdar, prosim trochu informaci, neco mam na pipni, neco na ignum a remote desktop by mne taky zajimal.

jak forum a jine systemy, php, maily, mysql, domenovy kos, cron…

Diky predem za info

Jarda

Ty ceny náhodou nevypadají špatně… zadarmo člověk nic dobrého nedostane (tedy alespoň co já jsem před lety zkoumal). Ale samozřejmě by šlo o další podrobnosti.

Jinak pokud něco zdarma, tak príma se mi zdála www.endora.cz ale není tam nic s bitcoiny a za to zdarma člověk musí mít na svém webu jejich reklamu, což je samozřejmě naprd.

Ahoj Jardo, hostovat jde takřka každý běžný systém (skript), takže pokud máš zájem si své weby přesunout pod jeden hostingový účet placený Bitcoinem, mohlo by to být dobré. Je třeba vědět kolik místa (megabajty) tvé weby zabírají abychom mohli vybrat vhodný hostingový plán. Přesun webů by neměl být problém.

Remote desktop / vzdálenou plochu můžeš mít na jakémkoliv linux VPS, které začíná na 80kč měsíčně. Já pro RDP doporučuji server s alespoň 256MB RAM, který je za 120kč. Pokud chceš prohlížet internet na Firefoxu a zároveň další aplikace, měl bys vybrat VPS s 512MB paměti alespoň. Jak si asi dokážeš představit, na PC s 256MB paměti toho moc nespustíš :slight_smile:

K dispozici jsou teď nově 768MB VPSka a servery s více GB RAM.

jelikož se rychlost a kapacita PC komponent zvyšuje a cena prakticky zůstává, VPS servery stojí nyní o 30% méně

Platit je možné více jak 20ti kryptoměnami skrze platební bránu coinpayments.

1 Like

Zdravím @postcd! Můžu se zeptat jak moc je to využívané? Chystám nějaký článek o bitcoin platbách v praxi… Díky!