BoomCOIN Směnárna

Právě rozjíždíme projekt nové směnárny Bitcoin, Litecoin a Bitcoin Cash. Nakupovat můžete na adrese, www.boomcoin.cz jsme ryze českou směnárnou.

Jsme společnost BoomCoin zabývající se prodejem kryptoměn na českém trhu. Vznikli jsme jako pod-projekt uspěšného startupu BoomIT, přinášející pokrokovou platformu pro recruiting IT odborníků. Máme za sebou stabilní zázemí i kapitál a naším cílem je přivést na český trh stabilitu a transparentnost směn kryptoměn a fiat měn. V našem týmu najdete jak fanoušky Bitcoinu, tak analytické hlavy a marketingové guru, kteří se postarají o to, aby váš obchod s námi proběhl zodpovědně a rychle.

Kryptoměny odebíráme hned z několika zdrojů a snažíme se cenu držet co nejníže. Naše technická podpora vyřeší všechny dotazy.

Vše zařídíme za Vás včetně peněženky.

V případě dotazů pište na info@boomcoin.cz

Přeji příjemné nakupování.

1 Like

snažíme se cenu držet co nejníže

6% z běžné ceny asi není úplně to, co by si běžný zákazník pod tím představoval.

1 Like

Bez ohledu na spread musím ocenit, že další subjekt vyvine další tlak na snížení ceny… :+1:

I když co se týče spreadu, máš @mendrit pravdu… 6% není nejlevnější (ale jsou tu i subjekty, které aktuálně masivně inzerují na seznamu, které chtějí neuvěřitelných 15% :roll_eyes: ) naštěstí konkurence v této oblasti roste a aktuálně lze nakoupit s přirážkou 3%.

Minimální částku k výměně 5000 CZK asi lze pochopit a má to tak přibližně stejně i konkurence.