Bejvalka

Víte měl jsem dlouhodobý vztah :frowning: přítelkyně mě jen o blba a zneužila. Chtěl bych jí to vrátit a natřít :smiley: chtěl bych být bohatý a ukazat jí to :smiley: trošku ujeté ale kdo chce může mi pomoci tím to šíleným nápadem a mlže přispět

14Yg6fDSQeun6j8mUBwAkdyTGV6KrDDXuL

Když ji přesvědčíš, že 1 satoshi je 1000 dolarů, tak možná… Jinak lze shledávat jisté pochopení… pro ni.

LOL :smiley:
5a77fd76d2fbd

You made my day… přátelé. :smiley: :smiley:
Sem si myslel, že se dnes nezasměju. Díky

Kua dival jsem se na tu adresu a je tam nula … vy jste mu nic neposlali? Hovada … :smiley: :smiley: :smiley:

nereknunicnikdy: jdes na to spatne, ja bych na to sel jinak:
Behem minuleho roku jsem mel 25 kratkodobych vztahu, vsechny jsem je vyuzil, o*ukal a poslal do haje. Poslete tem sproste (a nekolikrat) zneuzitym chudinkam nejake drobne at si nemysli ze na svete neni zadna spravedlnost. Mohly by zahorknout a stat se z nich nove Olgy Hepnarove. Ja sam nemam nic. Adresy jejich penezenek:
1xD8gaafg…
1Wd5hdaaW2…







Tak jako ale musí se uznat, že jde opravdu o neotřelý způsob somrování. Představa, že vás na vágussonu ráno potká bezďák a chce po vás bůra, protože ho nechala přítelkyně, a chce jí to natřít, jaký je megaboháč…

Refat: 25 krátkodobých vztahů ročně? A jaká je adresa na příspěvky pro léčbu HIV?

14Yg6fDSQeun6j8mUBwAkdyTGV6KrDDXuL :sunglasses: