Arbolet peněženka

To je jasný, však proto jsi se registroval, abys nalákal další ryby.

Tu nejzásadnější otázku, na čem teda projekt vydělává a z čeho platí úroky 100% p.a. jsi nedokázal odpovědět.

Popis vydělávání je tady: https://arbolet.net/faq#7848
Všimni si, že je to v sekci FAQ - veřejně dostupné.

Promiň, ale to není popis, to je nic neříkající pohádka o arbitráži, která měla smysl někdy v roce 2013. Nyní je 2018. Představa, že někdo dělá arbitráž mezi bitstampem a bitfinexem a na ní vydělává tisíce dolarů denně je zcela zcestná.

1 Like

Na Arboletu jsem přes dva roky. Peníze tam vždy přišli a i v klidu jsem je vybral. Už několikrát. Nikdo mě od nich nelákal ať přitáhnu další členy atd…Nenutí mě do žádných vkladů, neslibují mi nic a tak. Takže Arbolet z méh pohledu není podvod. Ale každej at si uděla představu sám.

A tady teď momentálně děláš co přesně?

Teď tu momentálně píšu. Jinak nic konkrétního, pročítám si celé fórum a tak.

Mám stejné zkušenosti jako Štefana. Zatím žádný problém. :slight_smile:

oprava : jako S tefanos. Sorry.

Můžete si tu vytvořit fiktivních loutkových účtů kolik chcete. Jen blázen by věřil uživateli jeho první a jediný příspěvek… Už jen ten propagační styl o něčem vypovídá :smiley: … letadlu dochází palivo? :smiley:

ahoj,
nevím jestli je to letadlo,ale zatím v něm sem.
pár měsíců jsem se neozval a nic se nezměnilo.
pravda je, že sem se bál, to co říkáš celou dobu má logiku a některý mý názory to potvrzuje a nejistotu nerozptyluje…ale jsa stále naivní,možná hloupej…jsem tam a pomaličku teď vybírám finance.neříkám,že mi nelepilo…
zda letadlo spadne či je to jiný vehicle,to nemůžu posoudit.