BedsBook: Hotely v Praze

Moji milí bitcoinisti,
měsíce, ba dokonce roky jsem neúnavně evangelizoval bitcoin všude kam jsem přišel. Ale teprve nyní konečně přinesla má snaha první ovoce. :slight_smile:

Ve spolupráci s jednou cestovní agenturou jsem spustil BedsBook.com - ubytování v pražských hotelech za BTC. Jedná se o nejlepší hotely v Praze. A vrátíme vám 10% z ceny!

Pokud web zde ve vláknu pochválíte, budu vám vděčen. :slight_smile: Ale budu moc rád i za zdrcující kritiku.

Díky za vaší podporu!

dobře ty…
5a77b938057e0

Pekne pekne, … jeste po kliknuti na ikonu v mape by se melo neco stat … (podbarveni je dost nenapadne)…

Máš pravdu, s tou mapkou něco provedeme. Díky za komentáře.

Automaticky se přepíná na https…cool featura, kterou bych uvítal i na bitcashi (carlosi?)

Je to tu - automaticky pri prihlaseni…

jsem koukal, že na objednávací stránce máš přímej proklik na konkrétní hotel… s tim jsem se moc nesetkal na jinejch stránkách podobného účelu. i když ve výsledku je zpravidla cena stejná, tak tudy mohou unikat zákazníci/prachy.

Je to tak, ostatní systémy zásadně linky na stránky hotelu neukazují přesně z důvodu který uvádíš. Osobně jsem toho názoru, že pokud člověk chce, tak si stejně ten web hotelu najde a navíc na webu hotelu nezaplatí v BTC. Proto preferuju maximální svobodu a otevřenost, a to že návštěvníci utíkají mě netrápí. Koneckonců, kdybych to dělal kvůli zbohatnutí, tak bych nevytvářel e-shop, kde se platí jenom bitcoinem.

A málem bych zapomněl: po ukončení pobytu ti pošlu 10% ceny zpět, takže v podstatě bookuješ s 10% slevou. Těžko najdeš kdekoliv jinde na webu lepší cenu. A díky za názor!

Pekne, pekne, jen se nesoustredit jen na Prahu a zaagitovat i u nas na morave :)…

Jestlize uz je zapracovane rozhrani pro BTC, tak by to chtelo i LTC a FTC. U nas v republice neni moc lidi co vlastni nejake vykone ASIC, ale hodne lidi preslo na GPU tezbu LTC…